+ Yorum Gönder
İnternet Sorunları ve Bilgisayar Bilgileri Forumunda Klavyede kopyalama tuşu bazen çalışıyor bazen çalışmıyor, sebebi nedir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Gizli @ yara
  Özel Üye

  Klavyede kopyalama tuşu bazen çalışıyor bazen çalışmıyor, sebebi nedir

  Klavyede Kopyalama Tuşunun Bazen Çalışmasının Bazen De Çalışmamasının Nedeni  İlk önce şu sorulara yanıt arayalım;
  'C' tuşu ve 'CTRL' tuşları CTRL+C (Kopyalama) dışında çalışıyor mu? 'C' tuşu tek başına kullanıldığında herhangi bir sorun çıkartıyor mu?

  Dediğimiz gibi öncelikle bunlardan emin olun. Sonrasında şayet bahsettiğiniz gibi CTRL+C kopyalama yapmıyor ise Bilgisayarım'a sağ tuş yapın Özellikler'e tıklayın, oradan Donanım sekmesine tıklayın, açılan yerde Aygıt Yöneticisine gelin burada karşınıza gelen ekranda alt tarafta bulunan Klavye sekmesine tıklayın Klavye'nin donanım kısımı açılacaktır 'Standart 101/102 Tuşlu ya da Microsoft Natulel PS/2 Klavye' vb. gibi bir yazı göreceksiniz oraya sağ tuş yapıp kaldır seçeneğine tıklayın.

  Ardından Bilgisayarınızı resetleyin. Bilgisayarınız açıldığında karşınıza Yeni Donanım Bulundu ekranı gelecektir, büyük ihtimal ilede otomatik tanıyacaktır tekrardan. USB Klavye kullanıyorsanız manuel olarak tanıtmanız gerek PS2 kullanıyorsanız otomatik tanıyacaktır.

  Bu şekilde denediğinizde CTRL+C kombinasyonu tekrar işlevini görmeye devam edecektir. Bir çok kişi aynı sorundan muzdarip olmuş ve bu kolayca şekilde çözmüştür.
 2. Ziyaretçi

  dizüstünde klavye sekmesi yok
+ Yorum Gönder