+ Yorum Gönder
İnternet Sorunları ve Bilgisayar Bilgileri Forumunda Kensington kilitleriyle notebook'unuzu koruyun Konusunu Okuyorsunuz..
 1. HARBİKIZ
  Moderator

  Kensington kilitleriyle notebook'unuzu koruyun

  Kensington Kilitleriyle Notebook'unuzu Korum Yötemleri

  Bu yolla Notebook'unuzu güzel bir şekilde koruyabilirsiniz.
  Kensington anahtarsız kilitleme mekanizması sayesinde notebook, projeksiyon cihazı gibi ürünlerinizi kilitlemek ve korumak artık çok daha kolay. Clicksafe kilidi, ilerlemiş kilit mekanizması ve kullanılan sağlam malzemeler sayesinde güven ve kullanım kolaylığına sahiptir. Şık tasarımı ile notebookunuzu ve bilgilerinizi olabilecek en iyi şekilde korumaya yardımcı olur.

  Kensington ClickSafe kilitler kablolu bir notebook kilidinde olabilecek en fazla güvenliği sağlamak için güçlü malzemelerden üretilmiştir. Karbonla sertleştirilmiş çelik dolgulu kablo, metalden oluşan kilit başlığı notebookun, Kensington slotuna rahatlıkla takılabilir ve anahtarı olmadan çıkartılamaz.

  Şirketlerin güvenlik konusundaki hassasiyeti her geçen gün daha da artmakta, organizasyonların güvenliğinin önemli parçalarından biri de bilgi güvenliğidir. Bir notebook kilidi de bilgi güvenliği konusundaki önemli çözümlerden biridir.

  Ayrıca, Bu kilidin üretimi sırasında ameliyat malzemelerin yapımı ve kalite seviyesi esas alınmıştır.
 2. Acil

  Kensington kilitleriyle notebook'unuzu koruyun isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder