+ Yorum Gönder
İnternet Sorunları ve Bilgisayar & Teknoloji Forumunda Facebook videoları açılmıyor, 'IE sayfayı görüntüleyemiyor' diyor, nedeni nedir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Gizli @ yara
  Özel Üye

  Facebook videoları açılmıyor, 'IE sayfayı görüntüleyemiyor' diyor, nedeni nedir

  Facebook videoları açılmıyor, 'IE sayfayı görüntüleyemiyor' Sorununun Nedeni Nedir?


  Adobe Flash Player web sayfalarındaki “.swf” uzantılı dosyaları tarayıcınızda oynatır. Bunlar Adobe’nin programları tarafından hazırlanan programlardır. Günümüzde reklamlarda vazgeçilmez olmuştur.
  Reklamlardan banane diyecekseniz ne yazık ki sadece reklamlarda kullanılmıyor İnternet üzerinde “.swf” uzantılı tarayıcınız üzerinden oynayabileceğiniz oyunlar bunla çalışır.Ayrıca birçok web sayfası tasarımında Flash kullanır.Özellikle oyun siteleri.Hoş bir görüntü için sayfayı Flash’dan yaparlarAyrıca youtube gibi video paylaşım siteleri video oynatmak için bunu kullanır.Kısaca bu program şart!
  Programın 10. Sürüm Yeni Özellikleri:

  3B efektler:Yerleşik desteği kullanarak 3B efektler için daha kolay anlaşılır ve etkileyici arabirimler oluşturun. 2B‘de tasarım oluşturarak ve kolayca 3B‘de dönüştürme ve animasyon oluşturarak, 3B ustası olmadan hızlıca başlayın.
  Özel filtreler ve efektler:Kullanıcılar için çekici sinematik deneyimler sağlamak için yüksek performanslı, gerçek efektler oluşturun. Yeni Adobe Pixel Bender™ sayesinde.
  Gelişmiş metin desteği:Web’de baskı kalitesinde yayınlamayı getiren, Adobe’nin 25 yılı aşkın tipografi uzmanlığıyla oluşturulmuş yeni, esnek metin mizanpaj motorunun avantajlarına sahip olun
  Dinamik ses oluşturma:Müzik karıştırıcıları ve sıralayıcıları, oyunlar için gerçek zamanlı ses ve hatta ses görüntüleyicileri gibi ses uygulamalarının yeni türlerini oluşturmak ve dinamik olarak ses oluşturmak için geliştirilmiş ses API‘leri kullanın.
  Vektör veri türü aha iyi performans, verimlilik ve verilerin hata kontrolü için yazılan yeni dizi sınıfını kullanın.
  Dinamik Akış
  eğişen ağ koşullarına otomatik olarak uyarlanan akışlara sahip sıradışı videolar gösterin. Daha iyi bir akış deneyimi sağlamak için yeni kaliteli hizmet metriklerinden faydalanın.
  Speex ses kodeğies kodlamada düşük gecikme süresi alternatifi sunan yeni, aslına uygun ve açık kaynaklı Speex video kodeğinin avantajlarından yararlanın. Flash Player ayrıca, ADPCM, HE-AAC, MP3 ve Nellymoser sesi destekler.
  Adobe Flash Player 10 Geliştirilmiş Özellikleri:

  Çizim API’si : Yeniden stil uygulanabilir özellikler, 3B API‘ler ve satır satır kodlamak zorunda olmadan karmaşık şekillerin yeni çizim yollarıyla çalışma süresi çizimini daha kolay gerçekleştirin
  Donanım ivmesi:Tarayıcıda SWF dosyalarını boyamak için ekran kartının donanım işlemcisi gücünü kullanın ve bitmap’lerin, filtrelerin, karışım modlarının ve video kaplamalarının hesaplamalarını yazılımda gerçekleştiğinden daha çabuk birleştirerek hızlandırın.
  Dosya yükleme ve API’leri indirme:Web uygulamanızdan dosya yüklemelerine ve kaydetmelerine olanak sağlayarak kullanıcılara deneyim kazandırın. Yeni dosya başvurusu çalışma süresi erişimi verilerin yerel işlemesine izin verir.
  Adobe Flash Player icin
  Flash Player 10
 2. Acil

  Facebook videoları açılmıyor, 'IE sayfayı görüntüleyemiyor' diyor, nedeni nedir isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder