+ Yorum Gönder
İnternet Sorunları ve Bilgisayar & Teknoloji Forumunda Facebook Hesap adı nasıl değiştirilir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Facebook Hesap adı nasıl değiştirilir

  Facebook Hesap Adını Nasıl Değiştirebiliriz?

  Adınızı istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz fakat aşağıda yazılanlara dikkat edin;
  Facebook hesap adlarının aşağıdaki standartlara uyması gerektiğini lütfen unutmayın:

  Tam adınız ve soyadınızın belirtilmesi gerekir. Baş harfler tam adınızın yerine geçemez. Takma adlar, adınızın veya soyadınızın bir varyasyonu olduğu sürece ve yalnızca "Ad 'Takma Ad' Soyadı" biçiminde kullanılabilir.
  Adınız, sadece tek bir dilin karakterleri kullanılarak belirtilmelidir.
  Adınız herhangi bir unvan, sembol, sayı, sıradışı büyük harf veya noktalama işareti içeremez.


  Ayrıca, Facebook hesaplarının bireylerin kullanımı için olduğunu lütfen unutmayın. Grupları, aileleri veya çiftleri temsil eden hesaplara izin verilmemektedir. Bir ünlüyü, işletmeyi veya markayı temsil etmek için lütfen bir Facebook Sayfası oluşturun. Sayfalar sadece gerçek bir tanınmış kişiyi, sanatçıyı, markayı veya kuruluşu temsil etmek içindir ve sadece bunun resmi temsilcisi tarafından oluşturulabilir. Facebook Sayfaları ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen buraya tıklayın.

  Herhangi birinin veya bir şeyin kimliğine bürünülmesine izin verilmemektedir. Kullanıcıları Facebook’ta gerçek adlarını kullanmaya teşvik etmek için, adlarını yalnızca sınırlı sayıda değiştirmelerine izin vermekteyiz. Ayrıca, bir Facebook temsilcisi adınızı sizin yerinize değiştirirse, bu değişiklik nihai kabul edilir ve adınızı daha sonra kendiniz değiştiremezsiniz. Kullandığınız başka bir adı (örneğin kızlık soyadı) belirtmek için lütfen Hesap Ayarları sayfasına gidin.
 2. Muhammed gunduz1
  Devamlı Üye

  facebook hesap adını kolayca değiştirebilirsiniz şimdi öncelikle facebooka girdiğinizde üste köşede aşağı doğru küçük bir ok işareti var ona basın aşağıda ayarlar var ona basın orada isimini değiştir diyor ona basın.
+ Yorum Gönder