+ Yorum Gönder
İnternet Sorunları ve Bilgisayar & Teknoloji Forumunda İpad de fotoğraf albümü nasıl yapılır Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  İpad de fotoğraf albümü nasıl yapılır

  İpad De Fotoğraf Albümünü Nasıl Yaparız?

  Şekil 1
  ipad-de-foto-raf-alb-m-nas-l-yap-l

  Öncelikle şu soruları cevaplayalım;
  Uzun zamandır beklenen ve kafalarda birçok soru işareti yaratan Apple'in yeni mucizevi buluşu Ipad nihayet satışa çıkarıldı. Peki nedir Ipad? Iphone'un bir üst veriyonu mu yoksa Apple Laptop'larının devam serisi mı? Cevap, ikisi de değil.
  Ipad, yaklaşık 1.25 cm kalınlığında ve 700gr ağırlığında, 24 cm ekran genişliği olan Iphone - Apple Laptop arası bir cihaz. Ipad ile ister kablolu ister kablosuz internete bağlanabilirsiniz, fotoğraflarınızı saklayıp albüm oluşturabilirsiniz, müzik dinleyip film seyredebilirsiniz, uygulamalar ve oyun indirip oynayabilirsiniz, notlar tutup, takvim özelliklerini kullanabilirsiniz.
  Ipad'in en güzel tarafı bütün bunları Iphone'da veya Laptop'ta yapabileceğinizden daha eğlenceli bir şekilde yaparsınız çünkü Iphone kadar küçük değil ve
  www.alasayvan.net/ Laptop'lar kadar büyük değil. Geniş ekranı sayesinde internette dolaşmak neredeyse laptop'takine göre daha zevkli. Hafif ve ergonomik yapısı sayesinde her yere rahatça götürebilirsiniz.
  Ipad'in 24 cm ekran genişliği ve kullandıkları özel IPS görüntüleme sistemi ile çok canlı ve gün ışığında bile görünen görüntüler elde edebilirsiniz. Ipad'te bildiğimiz klavye tuşları yok. Onun yerine sanal klavye var. Bu özellik, yerden tasarruf etmek için düşünülmüş ve sanal klavyeyi istediğiniz anda kullanıp istediğiniz anda saklayabilirsiniz. Iphone'daki gibi dokunmatik
  www.alasayvan.net/ ekran ve çevirince ekranın çevirdiğiniz yöne göre değişmesi standart. Lityum-polimer pilleri ile ipad 10 saate kadar internete wi-fi ile bağlanabilir.
 2. Hakim
  Devamlı Üye

  ipad cihazınıza fotoğraf bölümü yani galeri koymak istiyorsanız internete bağlanıp google play store den indirmeniz gerekmektedir.
+ Yorum Gönder