+ Yorum Gönder
Elektronik ve Teknoloji ve Bilim ve Teknoloji Forumunda Duvar Saati Gizli Kamera ( Kayıt Özellikli ) Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Gizli @ yara
  Özel Üye

  Duvar Saati Gizli Kamera ( Kayıt Özellikli )
  Duvar Saati Gizli Kamera ( Kayıt Özellikli )

  k7tg.jpg
  Kayıt Özellikli Duvar Saati Gizli Kamera
  Bundan daha profosyoneli yok.
  Tam 96 saat kayıt imkanı.
  Uzaktan kumanda
  Seyyar istediğiniz yere taşıyın.
  Tek tuşla uzaktan kayıt.
  Çocuk bakıcısı, çocuk odası, bebek odası, ev, ofis, büro ve benzeri ortamları izleme, takip etme ve kayıt altına alma söz konusu ise Casus Duvar Saati Gizli Kameralı Kayıt Cihazı sayesinde gözünüz arkada kalmayacak.
  Genel Bilgiler:
  Yüksek kalitede görüntü alabileceğiniz CCD kamera duvar saatinin içine yerleştirilmiştir ve farkedilemez.
  Arka kısmında ise kamera kayıtlarının tutulacağı hafıza yer almaktadır.
  Casus Duvar Saati Gizli Kamera ve Kayıt cihazı, gizli sistemler içerisinde kullanımı en kolay ve güvenilir olan cihazdır. Kablosuz görüntü transferine, başka bir vericiye, harici depolama aygıtına ihtiyaç duymaz. Görüntüleri güvenli bir şekilde doğrudan kendi hafızasına kaydeder. Bu sebeple casus avcısı cihazlar tarafından farkedilmez ve dilediğiniz her yerde başka hiçbir ek cihaza ihtiyaç duymadan tek bir cihaz ile gizli kamera görüntüsü kaydedebilirsiniz.
  Ayrıca uzaktan kumanda ile cihazın fonksiyonlarını kontrol edebilirsiniz.

  Görüntüleri Kaydetme:
  Casus Duvar Saati Gizli Kamera ve Kayıt cihazı, ayarlanabilir hareket algılama özelliği sayesinde sadece gerekli olduğu anlarda kayıt yapmaya başlar. Böylelikle hafızasında sadece hareket olan görüntüler yer alır ve kapasiteden tasarruf sağlar, daha uzun bir zaman dilimi içerisinde kayıt imkanı verir. Dilerseniz hareket algılama modunu kapatabilir, sürekli kayıt yapmasını sağlayabilirsiniz.
  Kaydettiği video görüntülerine tarih ve saat damgası vurarak hangi görüntünün ne zaman çekildiğini belirlemenizi sağlar. Karışıklıkları giderir ve sağlıklı bir şekilde kayıt arşivi oluşturmanıza imkan verir.

  Resim Çekme:
  Ayrıca belirleyeceğiniz zaman aralığında (1-3 saniye) otomatik olarak sadece resim çekebilir. Her saniyede bir resim, iki saniyede bir resim veya üç saniyede bir resim şeklinde ortamı fotoğraflamanız da mümkündür.

  Görüntüleri İzleme:
  Mpeg4 formatında 30fps (real time) görüntüler doğrudan SD karta kaydedilir ve dilediğiniz an kaydedilen görüntüleri cihazla birlikte gelen kart okuyucu sayesinde bilgisayaranızda izleyebilir ve verileri bilgisayarınıza aktarabilirsiniz. Bilgisayarınız için başka bir programa gerek yoktur. Windows Media Player veya diğer görüntü oynatıcı programlarla izleyebilirsiniz.
  Ayrıca cihazı doğrudan televizyona bağlayarak tutulan kayıtları televizyonunuzda isterseniz birebir normal hızında isterseniz hızlı oynatma özelliği ile 4 kat hızlı biçimde daha kısa sürede izleyebilirsiniz.
  Aynı zamanda görüntüleri TV'den canlı olarak da izleyebilirsiniz.

  Sistem Özellikleri:
  Video sistemi: PAL / NTSC
  Çözünürlük: 640 x 480
  Saat ve Tarih Damgası
  Video Formatı: MPEG-4
  Saniyedeki Görüntü Hızı: VIDEO 30fps (Real Time); JPG 1 Frame @ 3 Saniye
  Video Kayıt Modları: Manuel / Hareket Algılamalı
  Video Kayıt Süresi: 96 saate kadar kesintisiz video kaydı (Ayrıca hareket algılama modunda ortam hareketliliğine bağlı olarak haftalarca, aylarca kayıt yapmak mümkündür)
  Fotoğraf Kapasitesi: 100.000 - 10.000.000 adet (3 Saniye modunda 10 - 1000 saat)
  Oynatma Hızı: 1x, 2x, 4x
  Resim Büyüklüğü @ 320 x 240: 25kb ~ 160kb @ 30fps
  Hafıza: 8 GB'a kadar yükseltilebilir
  SD Kartta güncellenebilir yazılım.

  Paket İçeriği:
  Gizli Video Kayıt Cihazı
  Uzaktan Kumanda
  USB SD Kart Okuyucu
  Kart Okuyucu için USB Uzatma Kablosu
  512 MB SD Kart
  Video Kablosu
  Kullanım Kılavuzu

  Teslim Süresi: 3-7 gün.

  Aynı sistem ihtiyacınız dahilinde farklı eşyaların içerisine de yerleştirilebilir.
 2. Ömer
  Devamlı Üye

  İnsanoğlu teknolojinin hızına yetişmiyorlar. Duvar saatinin içine kamera eklemek çok şasırtıcı bir durum. kameranın gelışimi baya kişilerin işine yaramıştır. Çünkü hırsızlık olayları azalmaktadır
+ Yorum Gönder