+ Yorum Gönder
Elektronik ve Teknoloji ve Bilim ve Teknoloji Forumunda Türkler Uzaylıymış Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Suskun Karizma
  Devamlı Üye

  Türkler Uzaylıymış
  Türkler Uzayliymiş


  Türk UFO'cu Farah Yurdözü'nün ilginç iddiası;
  Türkler uzaylıymış!Eğer bu iddia doğru ise "nefilim" denen yaratıklarla akraba oluyoruz.
  Türk medeniyetinin uzaylılar tarafından kurulduğunu, Göktürkler’in de uzaylı olduğu ileri sürdü  ABD’deki UFO konferansında konuşan “Türk UFO bilimci” Farah Yurdözü, Türk medeniyetinin uzaylılar tarafından kurulduğunu, Göktürkler’in de uzaylı olduğu ileri sürdü. Yurdözü’ne göre uzaylılar Türkler’le ortak bir ırk kurdu…

  Tüm dünyadan binlerce uzay ve UFO meraklısını Los Angeles’ta bir araya getiren Uluslararası UFO Konferansı’nın en çok merak edilen konuşmacılarının başında “Türk UFO bilimci” Farah Yurdözü geliyor. Türkiye topraklarındaki medeniyetlerin 5 bin yıl önce dünya dışından gelen varlıklar tarafından kurulduğunu iddia ettiği “Bir Türk Ufoloğun İtirafları” adlı kitabıyla ses getiren Yurdözü, bu iddiasını yarın yapacağı konuşmada katılımcılara anlatacak. Yurdözü’nün kitapta savunduğu iddialardan bazıları şöyle:

  Nemrut heykelleri uzaylıların eseri

  Başka gezegenlerden gelen ziyaretçiler Türkiye’nin gizemli yerlerine inerek, gelecek nesillere kalacak ölümsüz eserler yaptı. Bunlardan biri de Nemrut Dağı’nda yer alan heykeller.

  Yeni bir ırk yarattılar

  Uzaylılar şu an Tükriye dediğimiz bölgede yaşayan Türk medeniyetiyle ilişkiye girerek “melez” bir ırk yarattı. Bugün hala Türkiye’ye ilgileri devam ediyor.

  Göktürkler uzaylıydı

  Türk medeniyeti için UFO tarihi 5 bin yıl önce başladı. İsimlerinden de belli olduğu gibi Göktürkler uzaylıydı. Gökten gelen insanlar olarak biliniyorlardı.

  Kapadokya da onların

  Uzaylılar Anadolu’nun birçok noktasına yer altı şehirleri kurdu.
  Bunların en önemlileri Kapadokya’da yer alıyor.
  Böyle 20’den fazla şehir var.

  Hala dünyayı karıştırıyorlar

  Dünya dışı yaratıklar hala insanları gözlemliyor ve istediklerinde kargaşa yaratabiliyorlar. Bunun en iyi örneği Ortadoğu.
 2. Gülşen
  Devamlı Üye

  Türklerin uzaylı oldukları iddia edilmiştir. Türkiyenin ilk kurucuları olan göktürklerin uzaylı olduklarını iddia edilmiştir. Türk medeniyetinin uzaylılar tarafından kurulduğu iddia edilmiştir eğer bu iddia doğru ise nefilim denen yaratıklarla akrabayız demek olacaktır.
+ Yorum Gönder