+ Yorum Gönder
Elektronik ve Teknoloji ve Bilim ve Teknoloji Forumunda Cep Tarayıcısı Xerox’tan Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Cep Tarayıcısı Xerox’tan
  Cep Tarayıcısı Xerox’tan  Cep Tarayıcısı.jpg


  Xerox çok küçük boyutta ve çok hafif olan ilk cep tarayıcısını piyasaya sürdü.
  Travel Scanner 100 isimli bu küçük cihaz USB ile bilgisayara bağlanarak A4 ebatına kadar sayfa taraması yapılabiliyor.Hızı ve çözünürlüğü boyutlarıyla karşılaştırıldığında şaşırtan Xerox ürünü,100 dakikada 4 sayfa renkli, 6 sayfa siyah-beyaz belge tarama özelliğine sahip.600 dpi optik çözünürlüğündeki tarayıcı her kesimden kullanıcıya büyük kolaylık sağlıyor.
  Özellikle iş sebebiyle sürekli seyehat yapanlara ve fotoğrafçılara büyük faydası dokunacak olan Travel Scanner,29 cm boyunda ve cihazla çalışan 2 adet yazılımla herhangi bir bilgisayara takıldığı gibi tarama işlemine başlayabiliyor.Çalışması için gerekli elektriği de takıldığı bilgisayardan alıyor.
  Cihazla birlikte gelen yazılımlar sayesinde dökümanın formatından görüntü kalitesine kadar bir çok özelliği ayarlayabilir ve gerekli olan kesme işlemlerini yaparak dökümanı kolayca düzenleyebilir,kelime taraması yapabilir ve dilerseniz PDF formatı halinde kaydedebilirsiniz.
  Ürünün Türkiye’deki satışına henüz başlanmış değil.
 2. Özberk
  Yeni Üye

  dev gibi neredeyse 1 tonluk tarayıcı makinaların artık birkaç gramlık hali cebinize geliyor. yapacağınız sayfa taramalrını bilgisayara aktarabilirsiniz .bu tasarım yine kendi kendini temizleyen kağıdında yapımcısı olan xerox'a ait.
+ Yorum Gönder