+ Yorum Gönder
Elektronik ve Teknoloji ve Bilim ve Teknoloji Forumunda Iphone 5′in Tasarımı Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Suskun Karizma
  Devamlı Üye

  Iphone 5′in Tasarımı
  Iphone 5′in Tasarımı


  Apple firması herkesin iphone 5′i tartıştığı, beklediği bir dönemde iphone 4s’i piyasaya sürerek iphone 5′i bekleyen kullanıcıları bir hayli şaşırtmıştı. Iphone’lar insanlardaki beklentiyi bir hayli yükseltmiş olmalıki internette iphone 5′in tasarımı olduğu söylenen birçok çılgın tasarım mevcut. Bu tasarımların içersinde hayli fantastik olanlar da mevcut.

  Henüz kesinleşmiş bir tasarım şu an için olmamakla beraber ilk konsept tasarım İtalyan tasarımcı Federico Ciccarese’ye ait. Iphone 5′in tasarımı bana ilk olarak Apple’ın Magic Mause isimli bilgisayar mause’unu hatırlattı.
  Ön yüzü alışılmış iphone tasarımına benzerken arka tarafı ise ele oturacak şekilde zarif ve kıvrımlı olarak düşünülmüş. Yine yan bölümde ekran ışığı, ses açma kapama gibi kontrol tuşları bulunmakta.
 2. Özberk
  Yeni Üye

  iphone apple markasının en çok satan ürünüdür. iphonlarda android sistemi yoktur. android sistemi yerine apple store vardır. apple store sadece ipad ve iphonlara özgü bir markettir. bu market android market kadar uygulaması olmasa da güzel uygulamaları vardır.
+ Yorum Gönder