+ Yorum Gönder
Hayvanlar Alemi ve Böcek Alemi Forumunda Tahtakurusundan nasıl kurtulunur Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Tahtakurusundan nasıl kurtulunur
  Tahtakurularından kurtulmak zor mudur?  Tahtakurusu bulunan evden taşınmak fayda etmez çünkü tahtakuruları mobilyalarla gidilen yere taşınır. Tek tek öldürmekte anlamsızdır. Tek çözüm yolu; böcek öldürücü ilaçlar konusunda uzman olan birine danışmaktır.

  Tahtakurularını toptan yok etmek çok zor olabilir.
  Yüksek seviyede hijyen, dip temel temizlik ve amatör böceksavarların kullanılması, tahtakurusu sayısını kontrol altında tutmaya yardımcı olur, ancak profesyonel bir müdahale, tüm sürüyü/istilayı toptan yok etmek için gereklidir.
  Rentokil Haşere Kontrol, evdeki tahtakurularından kurtulmak için çağrı hizmeti sunmaktadır. Rentokil, ayrıca, eğer risk varsa, tahtakurularıyla ilgili olarak mobilyaları da bakmaktadır. Hizmetimiz hızlıdır, etkindir ve aileniz ve evcil hayvanlarınız için en yüksek düzeyde güvenlik sunmaktayız. 2. Gamze
  Devamlı Üye

  Tahta kurusu belalı bir hayvandır.evden çok evdeki mobilyalara bulaşır.Evden taşınsanız bile fayda etmez en iyisi iyi bir ilaçlama yapmak gerekir.
 3. Zeynep
  Görevli Bayan Üye
  Tahtakurusu ısırmaları, ısırırken kurbanına haber vermez. Bu ısırmalar vücudun herhangi bir yerinde olabilir, ancak çoğunlukla deri yakınındaki kan damarlarına yakındır ve bir bölgeyi birden fazla ısırabilir
+ Yorum Gönder


tahtakurusuna çözüm,  tahtakurusuna ilaç,  tahtakurusundan nasil kurtuunur