+ Yorum Gönder
Sağlık Merkezi ve Bulaşıcı Hastalıklar Forumunda Bonzai uyuşturucu etkileri Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Gülcan
  Devamlı Üye

  Bonzai uyuşturucu etkileri
  Bonzai uyuşturucu etkileri


  BONZAİ NEDİR?
  ‘SİNSİ KATİL’E DİKKAT


  ‘SİNSİ KATİL’E DİKKAT.jpg,

  Kişinin aşırı kilolu olması da, efora adapte olamamasına yol açmakta ve çarpıntıya sebep olabilmektedir. Belirti vermeyen ‘sinsi katil’ diye anılan hipertansiyona da dikkat etmek gerekir. Çoğu kez hiçbir belirti yokken kişilerin, yalnızca çarpıntı sebebiyle gittiği hekimlerde hipertansiyon teşhisi konmaktadır. Bu nedenle ara ara çarpıntısı olanların ve nefes darlığı çekenlerin, tansiyonlarını ölçtürmeleri gerekir.

  Q-Enzim10nun faydası
  Diyabet hastasıyım. Vitamin olarak Q-Enzim10, kullanmam gerekir mi? Bünyeme faydası nedir? V.G./Adana
  Diyabetlilerin vitamin almasında fayda vardır. Özellikle B kompleks vitaminleri, glikoz metabolizmasında olumlu etkiler yapar. Kullanılmak istenen Q-Enzim 10, hücre içinde serbest yağ asitlerinden oksijen tüketilmesini sağlayan, adeta hücreye enerji veren bir enzimdir. Asıl adı; ‘Ubikinon’dur. Kalp kasının kasılmasında yardımcı bir faktör olduğu son zamanlarda kabul edilmektedir. Bu bakımdan diyabetik kardiyomiyopati veya diyabetik kalp hastalığı görülmesini engellemek amacıyla Q-Enzim 10, günde 100 mg. kullanmak yararlı olabilir.

  cins bir uyuşturucu olan Bonzai yasal boşluklar nedeniyle hızla ülkemizde yayılıyor. Öyleki bu Bombay Mavisi olarakta bilinen Bonzai adlı uyuşturucu madde henüz Türk Ceza Kanunu ile kısıtlanmış değil.

  İnternette kolayca ulaşılabilen bu uyuşturucu madde tütsü ve gübre , paketlerinde adresinize kadar teslim ediliyor. Eroin, kokain gibi bilindik uyuşturucu maddelerle yapılan mücadele ve ağırlaştırılmış cezalar nedeniyle yasal boşlukları değerlendiren uyuşturucu tüccarları sürekli yenilikler peşinde. Son bomba olarak bilinen ve hızla tüketilmeye başlanan Bonzai adlı sentetik bazlı uyuşturucu madde internetten sipariş edilerek eve teslim yapılıyor.

  Bonzai tütsü tozu ve gübre olarak tanıtılırken internette bitkisel ürün olarak satılıyor. Kredi kartına sahip olan herkesin alabileceği bu uyuşturucu madde peki gümrükten ülkemize nasıl giriyor?

  Bonzai bitkisel ürün olarak tanıtıldığı ve 100 doların altında bir maliyeti olduğu için gümrük denetimlerine pek takılmıyor. Bonzai içindeki etken maddeler aptallaşmaya ve ölüm korkusuna neden olurken kolay ve hızlı bir bağımlılık yaratıyor.

  Kokusuz olan bu bombay mavisi topluluk arasında farkına bile varılmadan , tüketilebiliyor. Kullan bir kaç kişinin verdiği ifadelere göre unutkanlığın yanı sıra aşırı sivilce oluşumuna neden olduğu belirtilirken satış yapan internet siteleri genelde ABD, Çin, ve esas olarak Belçika kaynaklı.
 2. Zarafet
  Üye

  Bonzai etkileri her uyuşturucu maddede olduğu gibi genel olarak aynıdır. Farklı etkileride vardır. Bonzai, sentetik ot olup ciddi psikolojik zararları olan bir uyuşturucu türüdür. Kimyasal etkisi olduğu için öldürme etkisi vardır. Ailenizi ve kendinizi düşünün ve zararlı alışkanlıklar edinmeyin.
 3. Ziyaretçi
  Evet gercekten zararli ben gordum zararini ve icmiyorum allaha sukur ve kotu ne varsa sildim hayatimdan
 4. Ziyaretçi
  Ölum tribine sokmakla kalmayip azap Çektiren bir madde beyin fonksiyon islevlerini yavaslatip insani diri diri yakmak gibi bisey. ben kurbani oldum bilmeden sakin birkere bile denemeyin Ölun daha iyi

 5. Gizliyara
  FoRuMaciL Security
  Bonzai etkisi

  Bonzai yada jamaica etkileri her uyuşturucu maddede olduğu gibi genel olarak aynıdır ama farklı etkilerede sahip olabilir. Bazıları vardır içer içmez etkisini gösterir dank diye kafaya vurur bazıları 5 yada 20 dakika içerisinde aniden yükselme gösterir bu tür olanların kafası çok uzun sürmektedir şu sıralardaki maddelerin kafası 15 ile 45 dakika arası sürmektedir bunun nedeni maddenin içindeki kimyasalların değişikliği yada orjinal olmaması sonuçta her şeyin sahtesi olduğu gibi bununda sahtesi yapılmakta ve kat kat daha zararlı olduğunu düşünmekteyim her ne kadar az çok içinde hangi maddeler olduğunu bilsekte tam olarak içinde neler var bunu bilemiyoruz ancak yapan kişi yada kişiler bilebilir. Bonzai tek kullanımda bile ciddi derecede hasarlar ve zararlar verebilir kullanan kişiler bonzai yi bu kadar kötülememize kızabilirler ama onlarda bilmiyor zararını ciddi anlamda bilseler içmezler zaten keyif veren bir madde bile değil bu zehir ben tarım ilacı böcek ilacı olarak adlandırıyorum ve zaten öyle de…

+ Yorum Gönder


bonzai etkileri,  bonsainin yan etkileri,  bonzai yan etkileri,  bonzai uyuşturucu etkileri,  bonsainin etkileri,  bonzainin yan etkileri