+ Yorum Gönder
Sağlık Merkezi ve Bulaşıcı Hastalıklar Forumunda Lenf kanserinin nedenleri nelerdir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Lenf kanserinin nedenleri nelerdir
  kısaca lenf kanserinin nedenleri nelerdir 2. Ebru
  Devamlı Üye

  Lenf kanserinin nedenleri nelerdir

  KISACA LENF KANSERİ'NİN NEDENLERİ

  Lenf kanseri, lenfoma da diğer kanser nedenleri gibi, genetik yapısı (tohum) ile oynanmış hormonlu sebze ve meyvelerin tüketimi, kozmetik ve temizlikte kullanılan kimyasallar (parfüm, deterjan, şampuan vb.) ve modernleşme ile birlikte gelen sanayileşme (fabrika, egzoz) gibi faktörler ile antijen (yabancı) maddelerin gelişmiş organizma olan insan bedenine girmesi sonucu oluşmaktadır.

  XP Tonis SLS Kanser tedavisinde en son gelişen önemli noktalardan bir tanesidir. XP Tonis SLS genetik ve hücresel bozuklukların tamirinde rol oynar. Arastırmacı Herbalist Adnan Akar tarafından geliştirilen ve Op. Dr Ömer Gürer gözetiminde tavsiye edilen tamamen naturel ve bitkisel bir çalışma olan XP Tonis SLS Kanser ve kanser türlerinde, Dünya da ve Türkiye de en yüksek tedavi başarısı olan bir kombinasyondur.

  XP Tonis SLS: Amerika, Rusya ve Çin başta olmak üzere, Dünyanın bir çok ülkesinden ve ülkemizdeki Alternatif Kanser Tedavi metodları incelenerek, bazı bitki, kök ve çiçeklerin 3 kez distilasyon edilip, belli aşamalarda fermantasyona uğratılmış, tekrar bitki, kök ve çiçekleri üzerinde çözücü olarak kullanılmış, aynı-safa tentür ile de desteklenmiş kombinasyonlarla, bitkilerdeki ana renklerin, özellikle asetik yapılarının ve uçucu yağlarının hedef alındığı, çok katlı bir çalışmadır.

  XP Tonis SLS bedene uygulandığı andan itibaren bedenin tüm savunma sistemlerini güçlendirerek insan bedeninin kendi kendini onarabilme kapasitesini arttırır. Kanser ve karaciğer kökenli tüm hastalıklarda elde edilen en iyi sonuç insanın bizzat kendi bağışıklık sisteminden yola çıkılarak uygulanan tedavi yöntemidir. XP Tonis SLS yenilenmiş ve güçlü karaciğer oluşturarak bir çok hastalığın yine ancak karaciğer tarafından tedavi edilebileceğinden yola çıkılarak üretilmiştir. XP Tonis SLS Kimyasal veya Sentetik hiç bir katkı maddesi içermemektedir. Tek başına uygulanabilindiği gibi, klasik kanser tedavileri ( Cerrahi, Kemoterapi, Radyoterapi) öncesinde veya bu tedavilerin sonrasında da kullanılabilinir. XP Tonis SLS Hastanın yaşı, hastalığın türü, hastalığın evresi, o güne kadar gördüğü diğer tedaviler gibi etkenler incelendikten sonra hastaya özel uygulanan kombinasyon çalışmadır.

  Hastalığı olmayan insanlar tarafından kullanıldığında, hastalıklara karşı insan bedenin savunma sistemini güçlendirerek, direncini arttırması ve olası hastalıkları onlarca yıla kadar engellemesi, XP Tonis SLS'nin diğer özelliklerinden biridir.

+ Yorum Gönder