+ Yorum Gönder
Güncel Konular ve Bunları Biliyormuydunuz Forumunda Araplar Türklerden Niçin Nefret Ediyor Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Gizli @ yara
  Özel Üye

  Araplar Türklerden Niçin Nefret Ediyor
  Arapların Türklerden Nefret Etmelerinin Sebebi Nedir?

  Aslında herkesi aynı keseye koymamak gerek çünkü tüm Araplar Türklerden nefret etmez Bu başlığı görenler belki de, nereden çıkardın bunu diyeceklerdir. Ama ben bu tezimi birçok tarihi olayla ispata hazırım. Bin bir Gece Masalları'nı okuyanlar bilir.Bu masallarda Türk'ten hep kötü, haşin, vahşi ,barbar niteliklerle bahsedilir.X. yüzyılda Bağdatta ün yapmış gerçekten ünlü bir düşünür vardır:Abu Süleyman.Ona göre Türkler, Araplardan çok aşağı ve tıpkı zenciler gibi hayvan niteliğinde kimselerdir. Yaz yaz bitmez. Kaynak çok. Ama ben şunu merak ediyorum: Araplar Türklerden niye nefret ediyor? Ben sizin düşüncelerinizi merak ediyorum.Bugün İsraille Suriyeyi gerdeğe sokmaya çalışan Türkiye bunun sonucunda iyilik göreceğini sanıyorsa yanılıyor.Cemal Abdül Nasır'ı tanımayan yoktur. Mısır devlet başkanı. Mısır diktatörü diyenler de var. Mısır'ın geri kalmasının, geri kalmışlığının sebebi neymiş ona göre biliyor musunuz? Türkler! Tanrıdan Türk'e lanetler yağdırmasını diliyor.Arabın Türke yaptığı kötülükleri ve ihanetleri tarih yazıyor. Okuyalım. Okursak gerçekte dost sandıklarımızın dost değil düşman olduklarını göreceğiz.
 2. Muhammed
  Özel Üye

  Araplar Türklerden Neden Nefret Ediyor

  Araplar her nedense yüzyıllardır Türklerden nefret ederler. Bu nefretin nedenini bir türlü anlayabilmiş değilim. Kıskançlık mı? veya kendi kinleri mi?

  Bugün bizlere düşman olan birçok ırka mensup kişiler geçmişte bazı durumlarda bize destek çıkmış ve yardım etmişlerdir. Fakat bunların arasında her nedense Araplar yoktur. Burada bize düşman olan o kişileri savunmuyorum elbette, fakat günümüzde Milletimizde oluşmaya başlayan Arap hayranlığını da anlayamıyorum.

  Geçtiğimiz yıllarda Soma'da bir kaza meydana geldi ve çok sayıda kişi hayatını kaybetti. Irakta birçok Türkmen kardeşimiz öldürüldü, veya göç etmek zorunda bırakıldı. Birçok Uygur Türk'ü öldürüldü. Peki tüm bunlar olurken çok sevip destek çıktığımız Filistin neredeydi? tek bir mesaj bile yayınlanmadı.

  Şu hiçbir zaman unutulmamalıdır ki Türk Milleti her zaman mazlumun yanında yer almış ve onu korumuştur. Fakat her zaman mazlum dediği hainler tarafından sırtından vurulmuştur ve darbe almıştır.

+ Yorum Gönder


türkler araplardan neden nefret eder