+ Yorum Gönder
Güncel Konular ve Bunları Biliyormuydunuz Forumunda Türkiyenin En Büyük Yazılım Firması Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Suskun Karizma
  Devamlı Üye

  Türkiyenin En Büyük Yazılım Firması
  Türkiyenin En Büyük Yazılım Firmaları İle İlgili Bilgi
  LOGO YAZILIM

  Yapılan araştırmaya göre LOGO Yazılım Türkiye’nin en büyük bağımsız yazılım kuruluşudur. 1984 yılında kişisel bilgisayarlar için mühendislik yazılımları geliştirmek üzere iş dünyasına atılan LOGO, bugün, hepsi bilişim teknolojilerine odaklı, şirketlerden oluşan bir yüksek teknoloji grubu haline gelmiştir. LOGO kurulduğu günden bu yana sektöründe ürünlere, hizmetlere, iş süreçlerine getirdiği inovasyonlarla Türk Yazılım Sektörünün sürükleyici, yenilikçi lideri olmuştur. 2000 yılında halka açılan LOGO, Türkiye’nin halka açılan ilk bilişim şirketidir.

  LOGO'nun en yaygın ve tanınan ürün ve hizmetleri KOBİ’ler için özel olarak tasarlanmış verimlilik ve rekabetçilik çözümleridir. Bu çözümler arasında, çeşitli büyüklüklere göre özel tasarlanmış kurumsal kaynak yönetimi, tedarik ve talep zinciri otomasyonu, müşteri ilişkileri yönetimi, iş süreçleri tasarımı danışmanlığı gibi ürün ve hizmetler sayılabilir. LOGO ürünleri yurt içinde ve dışında birçok başarıya imza atmış, yurt içi ve dışında birçok ödüle layık görülmüştür. Avrupa, Ortadoğu, Afrika ve Asya’da birçok ülkenin diline, iş pratiğine ve yasal mevzuatına uyarlanan ürünlerimiz ile ilgili hizmetler o ülkelerdeki kendi şirketlerimiz, ya da tam yetkili distribütörlerimiz tarafından verilmektedir. LOGO, 170.000 firmada 1.300.000 kullanıcısı ile iş uygulamaları alanında başta Türkiye olmak üzere dünya çapında söz sahibidir.
 2. BANGÜ
  Bayan Üye

  logo büyük şirket bilindiğ kadari ile bir kaç öğrenci bir araya gelerek kurmuşlar şirketi şimdilerde türkiyenin en büyük yazılım şirketi borsada hisselerini halka açan şirket oldukçada karlar bırakmış yatırımcısına
+ Yorum Gönder