+ Yorum Gönder
Güncel Konular ve Bunları Biliyormuydunuz Forumunda Koltuk temizlemenin püf noktaları Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Koltuk temizlemenin püf noktaları
  Koltuk Temizlemenin Püf Noktaları İle İlgili Bilgi

  Bir çok bayan koltuk temizlemeyi bilmezler.Koltuğu elinizdeki imkanlar doğrultusunda tam olarak temizle yemiyorsanız ve koltuk yıkatacak imkanınız yoksa uymanız gereken püf noktaları vardır. Başlıkta her ne kadar koltuk temizlemenin püf noktaları dediysek anlatıcağımız konu koltuğu kirletmemenin yollarıyla alakalıdır. Bu doğrultudada koltuklarınız temiz kalı ve extra bi temizlik işlemi istemez. Koltuklarınıza mutlaka belirli periyotlarda bakım uygulamalısınız. Bakımın amacı koltuğun kir tutmasını engellemektir.


  Koltuk temizlemenin püf noktaları
  15 günde bir kere koltuğunuzun tüm kumaşını elektrik süpürgesi kullanarak vakumlarsanız koltuk üzerindeki kirleri toplamış olursunuz. Tozları topladığınızda koltuğun kirlenmesi gecikecektir. Nedeni ise ; tozlar insan vücudunda salgılanan ter ile birleşir çamur olur. Süngere yapışır, b,r süre sonrada kumaşa geçerek koltuğunuzu kirletir. Tozu olmayan koltuklarda bu yaşanmaz ve koltuğun kirlenmesi uzun bir süre gecikir. Önerilerimizi takip ederek koltuklarınızı temizlenmekten kurtarabilirsiniz
 2. Gülşen
  Devamlı Üye

  Koltuk temizliği için sizlere çok kolay bulabileceğiniz ve uygulayabileceğiniz bir yöntem vereyim koltuklarınıza bir şey döküldüğünde koltukları bulaşık makinesi parlatıcısı ile silerseniz lekeler hemen çıkacaktır. Bulaşık makinesinin parlatıcısı hem koltuk hemde halılarınızın temizliğinde kullanabilirsiniz.
+ Yorum Gönder


koltuk temizlemenin püf noktaları,  koltuk temizleme püf noktaları