+ Yorum Gönder
Güncel Konular ve Bunları Biliyormuydunuz Forumunda Levitasyon Nedir? Nasıl Yapılır? Konusunu Okuyorsunuz..
 1. sen_AY
  Devamlı Üye

  Levitasyon Nedir? Nasıl Yapılır?
  Levitasyon Nedir Hakkında Bilgi

  Bugüne kadar illüzyonistlerin nasıl havada kaldıklarını merak etmişizdir.İnsan doğduğunda çevresini tanımaya başladığı zaman bir takım tecrübeleri de görerek öğrenir. Etrafında her canlının kısmen aynı ve farklı organlara sahip olduğunu ve benzer organların görevlerinin aynı olduğunu gözlemler. Yani bir sineğin ve kuşun ortak özelliklerinden biri de kanatlarının olmasıdır. ve ikisi de uçabilir. Bir köpek veya kedi ise uçamaz. Çünkü onların kanatları yoktur. İnsan bu gözlemler altında gelişimini tamamladığı için kendisini kanadı olamayan bir canlı sınıfına kor ve uçamamayı bu andan itibaren bilinç altına kabul ettirir. Fakat insan yaratılmışların en farklısı olduğunu bilmelidir! Peki nedir Levitasyon? Levitasyon insanın kendi öz enerjisini kullanarak -ki bu enerjiye düşünce gücü, ruh gücü, psişik enerji gibi isimler takılır- yer çekimine karşı koyması olayıdır. Yani bir insan isterse hem uçabilir hemde başka nesneleri uçurabilir. Eğer biz de küçükken annemizin, babamızın ve ya başka ebeveynlerimizin bu yeteneği kullandığını göresey dik muhtemelen beynimiz farklı şekilde şartlanacağı için, bu işe çok küçükken başlamanın etkisiyle de bu gün rahat bir şekilde uçuyor olabilecektik. Bu saatten sonra uçmak mümkün müdür? Vallahi mümkündür fakat bu, beyninizi o şartlandırmadan ne kadar kurtara bileceğinize ve bu yeteneğinizi ne kadar geliştire bileceğinize kalmış bir olaydır sadece. Kendinizi uçuramasanız bile en azından hafif nesneleri uçurma şansınız daha büyük olacaktır. Bu işe başlamak istiyorsanız şu iki şeye kusursuz biçimde sahip olmanız gerekmektedir. Birincisi inanç ve ikincisi ise sabırdır. Kimse ilk denemelerinden iyi sonuç alamayabilir. Ama süreklilik bu konu üzerinde farklı aşamaların nasıl kat edileceğini size gösterecektir. İşte bu süreklilikte sizin sabrınıza kalmıştır. Bilinç altınızda saf uçma isteği olmalıdır. Bu yeteneği başkalarına gösteriş olsun diye kazanma düşüncesi, sizin yeteneklerinizi yok eden egonuzu besler ve bu yetenekler su yüzüne ya hiç çıkamaz ya da çok az bir miktarda çıkar.

  Not: Her üstün yetneği olan insanı keramet sahibi sanmayın. Çünkü gerçek keramet sahipleri Ledün ilmine sahiptirler ve bu ilmin ilk derecesi bile insanın beşeri çalışmalarla elde edebileceği bir şey değildir. Geçmişten bu yana buna benzer bir çok insan yaşamış ve ÖLMÜŞTÜR. Bu tip insanların hiç biri peygamber ve ya Tanrı değildir, olamamışlardır. Yetenekleri ne olursa olsun hepsi birer beşerdir ve ölümlüdür.  LEVİTASYON ALIŞTIRMASI


  Hafif eşyaların fiziki bir etki olmaksızın hareket ettire bildikten sonra onları,hatta onlardan daha ağırlarını havalandıra bilirsiniz de Eşyaların fiziki bir etki olmaksızın havalandırılmasına Levitasyon denir.
  Levitasyon çalışmaları tek kişiyle de yapılabilir ancak bireylerinin uyum içinde olduğu ve daha önce telekinezi çalışmalarında başarı sağlamış bir grupla elde edilebilecek başarılar daha fazla olacaktır.

  LEVİTASYON ALIŞTIRMASI

  Masanızın üzerine tahtadan yapılmış küçük bir cisim koyun.Rahatça oturup gevşeyin Dikkatinizi cisminize yoğunlaştırın Onun ağırlığını zihnen hissedin Cismin ağırlığının gittikçe azaldığını,giderek hafiflediğini hissederken,şuurunuzun daha çok yoğunlaşmasına ve derinleşmesine izin verin Cismin ağırlığını kaybettiğini hissettikçe daha derin nefes alın ve nefesinizi verin Ve siz bunu hissediyorsunuz İçinizden gelen kuvvet yer çekimini kolaylıkla yenmeye başlayacak Cismin iyice hafiflediğini hissettiğinizde,onun yavaş yavaş yükselmesi için kesin bir emir vermeye başlayın.Eğer imajinasyonunuz tam şekillendiyse ve konsantrasyonunuzu gerektiği kadar yapabildiyseniz düşünce gücünüz havalanmasını
 2. Esma Şeker
  Görevli Bayan

  Levitasyon daha çok kaldırma olayıdır. İnsanların çekim gücüne karşı gelmesi olayıdır. Bir şeye dokunmadın, etki etmeden kaldırmaktır.
 3. Muhammed
  Özel Üye
  Levitasyon, herhangi bir cismi veya maddeyi hiçbir temas uygulamadan hareket ettirebilme anlamına gelmektedir. Bu durum elbette kolay değildir. Müthiş bir konsantre gerektirir.
+ Yorum Gönder


levitasyon nasıl yapılır,  lebitasyon,  levitasyon nedir,  levitasyon nasil yapilir,  levitasyon,  levitasyon nedir nasıl yapılır