+ Yorum Gönder
Slayt ve Ciddi Konular ve Ciddi Konular Seviyeli Forum Forumunda AGCO'lu Massey iyi not alamadı Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Frmacil
  Devamlı Üye

  AGCO'lu Massey iyi not alamadı
  AGCO'lu Massey iyi not alamadı

  Massey Ferguson ilk sınavında bayilerden kötü not aldı. İşte bayilerin eleştirileri..


  Geçtiğimiz hafta Bursa'da Tarım, Tohumculuk, Fidancılık ve Süt Endüstrisi Fuarı vardı. Fuara katılan markalardan birisi de AGCO'ydu. Massey Ferguson markası ile fuara katılan AGCO, eski Massey bayilerini kızdırmış. İşte bayilerin eleştirileri..


  - MF Genel Müdürü ve müdürleri. Bursa fuarındaki havalı hareketlerinizi size yakıştıramadık. Sizler deyilmiydiniz bizlerden çekleri toplayan. Ne çabuk unutunuz. Traktörlerinizide gördük fuarda. Türkiye'ye rezil oldunuz. Sizlerden çoban olmaz. Önder temizlik yapmakta haklıymış ama geç uyandı.

  - Mugla Kartalı fuara gelen traktörleri begenmedi. AGCO müdürlerini fırcaladı. Ey Önder gene güçlendin. Bu agco ekmegine yag sürdü. Yine en büyük Uzel. Üret sevindir şu kartalı.

  - İbrahim Aksoy MF markasını fuarda rezil etti. Bu traktörler Türkiye'de satılmaz. 16 mılyona satılan Tefa'nın kaputuna MF yazacaksın 28 milyona satacaksın. Bu türk çiftcisi o kadar da cahil değil.

 2. Ziyaretçi

  ben bi massey fergusoncu olarak bayilerinden memnun değilim traktörü soyup öyle satıyolar sonra parçası bizde vardiye söktüğü parçaları 3 bin 5bin euroya satıyolar ve benim traktörümün 4 ön ağırlık 2 teker ağırlıklarım eksik teslim edildi ben bunu nasıl tamamlayacamıda bilmiyorum traktörü aldığım bayi yazarlar aş dir
+ Yorum Gönder