+ Yorum Gönder
Slayt ve Ciddi Konular ve Ciddi Konular Seviyeli Forum Forumunda Mezuniyet Hediyesi Seçimi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Mezuniyet Hediyesi Seçimi
  Mezuniyet Hediyesi Seçimi hakkında bilgi

  Aslında en güzel hediye birinin gerçekten ihtiyaç duyduğu ve para ayıramadığı şeyleri bulmak ve buna yönelik hediyeler bulmak olacaktır. Bilgisayarı eskidiyse yeni bir bilgisayar, fotoğraf çekmek gibi bir hobisi varsa onun klasmanında bir makine, arkadaşlarıyla tatil planı yaptıysa ve henüz cevabı vermediyseniz tatil hediyesi bunlar arasında sayılabilir.

  Daha hesaplı ve aynı derecede sevilecek okul günlerinden oluşan bir fotoğraf albümü onu kesinlikle duygulandıracaktır.

  Kızlar için mezuniyet gününün hatırası olarak üzerinde tarih bulanan bir kolye ucu, bilezik, yüzük düşünülebilir.

  Hediye çekleri her özel günde olduğu gibi bu günde de işinize yarayabilir. Sevdiği bir mağazadan alacağınız hediye çekiyle hem siz stresten kurtulursunuz hem o dilediğini alabilir.

  Mezuniyet günü alacağınız hediye mezunun gelecek planlarına yönelik olabilir. Lise mezuniyeti için üniversite hayatına, üniversiteden mezun olanlar için iş hayatına yönelik hediyeler işe yaracaktır. Evlilik planları varsa buna yönelik hediyeler alabilirsiniz.
 2. Nesrin
  Devamlı Üye

  Diyelim ki çok sevdiğiniz biri mezun oldu ve sizin de bu kişi için hediye almanız gerekiyor o zaman yapmanız gereken en güzel şey ona en sevdiği şeyi hediye almak eğer bunu bilmiyor sanız o zaman o kişiye telefon mp3 çalar gibi hediyelerde alabilisiniz.
+ Yorum Gönder