+ Yorum Gönder
Slayt ve Ciddi Konular ve Ciddi Konular Seviyeli Forum Forumunda Kız Arkadaşınızın Doğum Günü İçin Hediye Fikirleri Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Kız Arkadaşınızın Doğum Günü İçin Hediye Fikirleri
  Kız Arkadaşınızın Doğum Günü İçin Hediye Fikirleri hakkında bilgi

  Hiçbir kızın hayır diyemeyeceği bir hediye varsa o da mum ışığında hazırlanmış mükemmel bir akşam yemeğidir. Ne kadar klişe olursa olsun emin olun hala işe yarar! Romantizm kızlar için vazgeçemeyecekleri bir tutkudur. Mum ışığında yenilecek bir yemek de bunu tamamlayan en önemli unsurlardan biridir.

  Yaratıcılığınızı konuşturun. Kızlar özel olarak düşünülmüş ve hazırlanmış hediyelerden ve sürprizlerden çok hoşlanırlar. El yapımı özel bir hediye hazırlamayı deneyin. Bu konuda pek de yetenekli olduğunuzu düşünmüyorsanız şiir yazmayı deneyin. Bu da kız arkadaşınızın çok hoşuna gidecektir.

  Kadınlar güzel kokuları yani parfümleri çok severler. Onun için güzel bir parfüm alabilrsiniz. Bunu yapmadan önce ne tür kokulardan hoşlandığını öğrenmeye çalışmayı da unutmayın. Parfüm kız arkadaşınızı çok mutlu edecektir.
 2. Hatice
  Bayan Üye

  Kızlar genellikle zarif, pembe renkli ve hoş kokulu eşyaları severler. Bu bir çanta olabilir veya bir yastık bile olabilir. Önemli olan kişinin zevkine bağlı hediye seçimidir.
+ Yorum Gönder