+ Yorum Gönder
Slayt ve Ciddi Konular ve Ciddi Konular Seviyeli Forum Forumunda Bayanlara Doğum Günü Hediyesi Fikirleri Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Bayanlara Doğum Günü Hediyesi Fikirleri
  Bayanlara Doğum Günü Hediyesi Fikirleri hakkında bilgi

  Parfüm: kulağa klasik bir hediye gibi gelse de kadınlar için parfüm en güzel hediyelerden biridir. Zaten bu yüzden bir klasik haline gelmiştir. Eğer kullandığı parfümü biliyorsanız ona aynı parfümden yeni bir şişe alabilirsiniz. Bir değişikliğe gitmek istiyorsanız kullandığı parfüm ile benzer içeriğe ve kokuya sahip bir parfüm seçebilirsiniz. Kadınlar kullandıkları parfüm konusunda muhafazakar oldukları için çok değişik bir parfüm almamanızı öneririz. En popüler parfüm markaları arasında yer alan Chanel, Calvin Klein, Giorgio Armani, Givenchy ve Dior’un piyasaya yeni çıkan parfümleri iyi bir hediye seçeneği olabilir.

  Güzellik Merkezi Hediye Çekleri: Kadınlar için dış görünüm önemlidir. Güzellik merkezleri bunu göz önünde bulundurarak cilt bakımı, peeling, masaj ve diğer terapilerden faydalanabileceği günlük veya birkaç seans geçerli hediye çekleri ve sertifikalar satmaktadır. Onun son zamanlarda yaptırmak istediği ancak bütçe ayıramadığı bir bakım için hediye çeki almak güzel bir doğum günü hediyesi olacaktır. Ayrıca Spa merkezlerinde günlük olarak Spa’nın her hizmetinden faydalanabileceği hediye çekleri bulabilirsiniz. Bu onun için dinlenip tazelebileceği bir deneyim olacatır.

  Mücevher: Eğer başka bir hediye bulamadıysanız mücevher ve aksesuarlar her zaman başvurabileceğiniz hediyeliklerdir. Her çeşit kolye, kolyue ucu, yüzük, bilezik, küpe bayanlara doğum günü hediyesi olarak verebileceğiniz aksesuarlardır. Yüzük alırken yanlış mesaj vermemeye dikkat etmelisiniz. Pırlanta markaları anneler günü ve evlilik yıldönümleri için özel koleksiyonlar hazırlamaktadır. Bu koleksiyon ürünleri özel günler için her bütçe için farklı seçenekler sunmaktadır.

  Kişisel Doğum Günü Hediyeleri: Eşinize veya kız arkadaşınıza aşkınıza ne kadar değer verdiğinizi ve onun yanınızda olduğu için ne kadar mutlu olduğunuzu anlatan kişisel bir hediyue verebilirsiniz. Bu hediye özel bir fotoğraf albümü, ilk tanıştığınız yerde bir yemek, beraber çektirdiğiniz bir fotoğrafı bastırdığınız bir tşört veya kahve fincanı bütçenize göre güzel hediye seçenekleri olabilir.

  Elektronik: Özellikle genç bayanlar için elektronik ürünler çekici hediyelerdir. ipod, ipad, iphone, macbook gibi popüler elektronik aletler, yeni bir kulaklık ya da cep telefonu, dizüstü bilgisayar ve benzeri ürünler iyi birer doğum günü hediyesidir.
 2. Hatice
  Bayan Üye

  Kadınların vazgeçilmez hediyeleri arasında yer alan ilk tercihleri şüphesiz mücevherattır. Bunun yanında artık günümüzde teknolojik ürünler de bayanların ilgisini çekmektedir.
+ Yorum Gönder