+ Yorum Gönder
Slayt ve Ciddi Konular ve Ciddi Konular Seviyeli Forum Forumunda Alt üst nasıl işaretlenir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Alt üst nasıl işaretlenir


  Alt üst nasıl işaretlenir hakkında bilgi

  İddaa'da Alt Üst oyunu bir futbol maçında takımların atacağı toplam gol sayısını tahmin etmekle ilgilidir. Bir futbol maçında tahmininiz 2 veya daha az gol olur ise Alt seçeneğini, 3 veya daha fazla gol olur ise Üst seçeneğini seçmelisiniz.

  Alt Üst nasıl oynanır?

  Alt / Üst oyununu oynamak için tahmin yapacağınız maç seçtikten sonra 2 veya daha az gol olacağını düşünüyorsanız ALT seçeneğini, 3 veya daha fazla gol olacağını düşünüyorsanız ÜST seçeneğini seçmelisiniz.

  Alt tahmininizin kazanması için seçtiğiniz karşılaşmada toplam 2 veya daha az gol olması gerekmektedir. Örneğin 505 kodlu İnter - Milan maçına Alt tahmini yaptınız. Tahmininizin kazanması için karşılaşmanın (0-0, 1-0, 2-0, 1-1, 0-1, 0-2) sonuçlarından biri ile bitmesi gerekmektedir yani karşılaşmada toplam 2 veya daha az gol atılmalıdır.

  Üst tahmininizin kazanması için ise seçtiğiniz karşılaşmada toplam 3 veya daha fazla gol olması gerekmektedir. Örneğin 600 kodlu Ajax - Twente maçına Üst tahmini yaptınız. Tahmininizin kazanması için karşılaşmanın (2-2, 3-0, 2-1, 3-3, 1-2, 0-3 vb.) sonuçlar gibi bitmesi gerekmektedir yani karşılaşmada 3 veya daha fazla gol atılmalıdır.
 2. Acil

  Alt üst nasıl işaretlenir isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder