+ Yorum Gönder
Sağlık Merkezi ve Cilt Hastalığı Forumunda Siyanoz Tırnak Morarması Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Dr Zeynep
  Bayan Üye

  Siyanoz Tırnak Morarması
  Siyanoz tırnak morarması ile ilgili bilgi


  Tırnak Morarması, Tırnaklarınız da morarma meydana geldi ise vakit kaybetmeden bir sağlık kuruluşuna başvurun çünkü bu morarma hastalıkların habercisidir. Vücut gerekli olan oksijeni alamayınca bu morarmanın meydana gelmesini sağlar.

  Tırnak morarması “kesinlikle” çok ciddi hastalıkların habercisi olup, vakit kaybetmeden sebebinin araştırılması için hastaneye gidilmesini gerektirir. El ve ayak tırnaklarında görülen morarmalar, kanda bulunan Oksijen seviyesinin azaldığını gösterir. Oksijen gibi insan yaşamı için en gerekli iki maddeden birisi olan bir bileşenin azlığı, şüphesiz yaşam açısından ciddi riskler taşımaktadır. Kalp rahatsızlıklarından, astım krizlerine kadar farklı hastalıkların neden olduğu tırnak morarması, her insanın ciddiye alması gereken bir konudur. 2. Gamze
  Devamlı Üye

  Bu hastalık kandaki oksijen eksikliğinden kaynaklanan deri morarmasıdır.Genel olarak rastlanan nedenleri hastalığın nedeni akciğer hastalığı,akciğer ödemi ve daha bir çok neden.eğer tırnaklarınızda morarma varsa hiç zaman kaybetmeden bir doktora görünün sağlık şakaya gelmez.
 3. Eleman
  Devamlı Üye
  Siyanoz hastalığı vücutta oksijenin azalması sonucu görülür. Tırnaklarda morarma şeklinde görülen bu hastalık hastalık habercisidir. siyanoz ciddi sağlık sorunlarının habercisi olabileceği için mutlaka doktor tedavisi gerektirir.
+ Yorum Gönder


tırnak morarması,  tırnak morarması neden olur,  Tırnakların morarması,  tırnaklar neden morarır,  tırnak neden morarır,  el tırnaklarının morarması