+ Yorum Gönder
Sağlık Merkezi ve Cilt Hastalığı Forumunda Sarımsak ve siğil tedavisi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Dr Zeynep
  Bayan Üye

  Sarımsak ve siğil tedavisi
  Siğil Nasıl Geçer?

  Sizce arkadaşlar siğil nasıl geçer bana bir kaç yöntem yazar mısınız?

  Siğil deride çok sık görülen virüs kaynaklı bir infeksiyonudur. Vücudumuzun her yerinde ortaya çıkabilirler.

  siğil tedavisi.jpg

  Zararsız gibi görünse de zamanında tedavi edilmediğinde kanser dahil pek çok ciddi hastalığa sebep olabilirler. Özellikle genital bölgedeki siğillerde bu tür riskler daha fazlardır. Siğilleri oluşur oluşmaz tedavi etmek gereklidir ancak dondurma, yakma ve cerrahi müdehale yöntemleri çok acılı olabilmekte ve iz bırakmaktadır. www.alasayvan.net Hastalar bu yöntemleri kabul etmeden önce mutlaka tekrar düşünmelidir. Siğillerin tedavisinde öncelikli izlenmesi gereken www.alasayvan.net tedavi, siğilleri yok etmeli, iz bırakmamalı ve siğillerin tekrarlamasına izin vermemelidir. Nitekim dondurma ( kriyoterapi ), yakma ( lazer ), cerrahi müdehale gibi yöntemlerde siğillerin tekrarlama oranı çok yüksektir. Bu tür maliyetli ve yan etkileri olan tedaviler herkes için uygun değildir.
  Siğillerin doğal www.alasayvan.net tedavisinde pek çok metod www.alasayvan.net denenmektedir. İncir ağacının sütünün kullanılması, sütleğen bitkisinin benzer şekilde kullanımı, sarımsak kürü, soğan kürü, söğüt yaprağı kürü gibi pek çok bitkisel metod mevcuttur ve kullanılmaktadır ancak bu metodlardan elde edilen başarı oldukça sınırlıdır ve siğillerin tekrarlamasını malesef ki engelleyemez. Siğillerin tedavisi için, onlardan çok kısa sürede kurtulmanızı sağlayacak etkili bir yönteme ve siğillerin tekrarlamasını engelleyecek mükemmel bir bağışıklık sistemi güçlendirme programına ihtiyacınız vardır. İyi vir bağışıklık sistemini güçlendirme programı günlük almanız gereken birkaç ekstra gıda ve bazı beslenme önerileri içerir. Hayat tarzınızla www.alasayvan.net ve bedeninizle ilgili harika ipuçları verir ve sizi yepyeni biri yapar.
  Şu unutulmamalıdır ki her siğilin tedavisi aynı değildir. Aynı bitkisel tedaviyi her siğil tipine uygulamanız oldukça tehlikeli sonuçlar doğurabilir. Doğal tedavi yöntemleri uygulayacaksanız mutlaka bir uzmandan bu konuda destek almanız gereklidir. Bunun yerine siğillerle mücadele için hazırlanmış, siğillerden 5 gün gibi bir sürede kurtulmanızı www.alasayvan.net sağlayacak, Siğillere Son kitabını da incelemenizi tavsiye ederim. Yanında bağışıklık sisteminizi güçlendirmek için gerekli harika bir kaynak da içeren toplam 62 sayfalık kitapları okumanız sizi bu konuda daha bilinçli hale getirecek ve istenmeyen sonuçlar doğmasını önleyecektir
 2. Gamze
  Devamlı Üye

  Siğil gerçekten acı veren bir durumdur.10 12 yaşlarında falan bende de çok vardı. Yazı yazamıyordum hep kanıyorlardı. Neler yaptıysam hangi ilacı kullandıysam geçmedi. Sonunda biri anneme 1 defa kevser süresini 3 defada fatiha süresini okumasını söyledi. Yaptık da Allaha şükür siğillerden eser kalmadı(duayı okuduğnuz zaman ayın yeni çıkması lazım, temiz bir süpürgeyle siğillerin üzerinden geçmeniz ve 7 gün üst üste yapmanız lazım. )
+ Yorum Gönder


sarımsak siğile iyi gelirmi,  sarımsakla siğil tedavisi,  siğil sarımsak tedavisi,  siğil sarımsak,  siğil için sarımsak,  siğile sarımsak