+ Yorum Gönder
Sağlık Merkezi ve Cilt Hastalığı Forumunda Sodanın Cilde Faydası Nedir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Sodanın Cilde Faydası Nedir
  Sodanın cilde faydası nedir kısaca

  Sodanın cilde faydası nedir arkadaşlar bana kısa olacak şekilde açıklar mısınız?
 2. Dr Zeynep
  Bayan Üye

  Sodanın Cilde Faydası

  Maden suyu mucizesi ile cilt güzelliğinize güzellik katabileceksiniz. Maden suyunun faydaları ve yararlarını araştıran uzman doktorlar bilinmeyen ipuçlarını ortaya çıkardılar. Maden suyunun cilde faydaları ve yararları vardır. Maden suyu cilt güzelliğine önem veren tüm insanlık için bulunmaz bir nimet kaynağı olarak gözükmektedir.

  Bol, bol maden suyu içen insanların cilt güzelliği içmeyenlere göre daha güzel olduğu kanıtlanmış oldu. Özellikle pürüzsüz bir cilt istiyorsanız günde bir adet maden suyu içmenizi trdiyet.com olarak öneririz.

  Maden suyu genel olarak hazımsızlık problemi çekenler mideyi rahatlatmak amacıyla kullanılmaktaydı. Bu bilimsel araştırmalar sonucunda cilt güzelliğinize güzellik katabileceksiniz. Maden suyu cilt güzelliğine iyi gelen en iyi besin kaynakları arasında yerini almaktadır.

  Sindirim sisteminin düzenlenmesinde de etkin rol oynayan maden suyunun cilt güzelliği haricinde sağlıklı yaşam adı altında bir çok hastalığa şifa olduğunu biliyor muydunuz ? Selülit diyetini uygularken bu diyetin yanına günlük olarak bir adet maden suyu önermek istiyoruz. Maden suyunun faydaları sindirim sisteminin doğru çalışmasında etkin rol oynar. Vücutta bulunan gereksiz tuzları yok eder.

  Bacaklarımızda oluşan selülitlerimizin oluşmasına engel olur. Bayanların selülit çarelerine egzersizin yanında maden suyu ve selülit diyetini önermekteyiz. Normal su vücutta ortalama olarak 6-7 saat sürede atılırken, maden suyunun bir saati aşmadan atıldığını gözlerinizle görebilir, test edebilirsiniz.

  Kalori içermediği için tüm zayıflama programlarımızda ve diyet listelerimize ek olarak ilave edebileceğimiz maden suyu sayesinde hem zayıflamaya yolunda bir adım ilerleyeceğiz, hem de sağlıklı bir yaşam için bir adım atmış olacağız. İçinde bulundurduğu flüor sayesinde diş çürümelerimize ve diş sağlımızda bize eşsiz bir dost olacaktır. Maden suyunun faydaları ve ipuçlarını paylaştık. Sağlıklı zayıflamalar dileriz.

 3. Fatma
  Administrator
  Size harika ve kolay bir bakım formülü önereyim. Sodayı yani maden suyunu küçük buz kalıplarına koyun ve dondurun. Küçük dönmuş kalıplarını alıp yüzünüze gezdirin. Sık ve bakımlı bir cilde sahip olun.
 4. Eleman
  Devamlı Üye
  Sodanın cilt üzerinde ciddi etkileri bulunmaktadır. sabahları yüzünüzü soda ile yıkamanız cildinizi canlandıracaktır. Ayrıca selülit oluşumu üzerinde de engelleyici etkisi olan soda sudan daha uzun süre ciltte tutunduğu için cildi daha uzun süre nemli tutacak ve selüliti önleyecektir.

+ Yorum Gönder