+ Yorum Gönder
Sağlık Merkezi ve Cilt Hastalığı Forumunda Çil Hastalığı Nedir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Çil Hastalığı Nedir
  Çil Hastalığı Nedir kısaca

  Arkadaşlar çil hastalığı nedir hakkında bilgi verir misiniz?
 2. Diyar
  Yeni Üye

  Çil Hastalığı

  Deri hastalıkları, egzamalar ve tırnak hastalıklarının takip ve tedavisi hastanemizin cildiye bölümünde gerçekleşmektedir.
  Çil Hastalığı Nedir.jpg
  Dermatoloji (Cildiye) deri, saç, tırnak, ağız mukozası ve cinsel yolla bulaşan hastalıkların tanı ve tedavisi ile ilgilenir.Günümüzde alerjik deri hastalıkları modern yaşam biçimleri, değişen çevresel koşullar nedeniyle gittikçe artmaktadır. Atopik Ekzema, Kontak Ekzema, Ürtiker (Kurdeşen)gibi deri hastalıklarının nedenlerini bulmak; iç veya dış kaynaklı olup olmadığını anlamak ilk basamak tedavinin yanı sıra hastalıkların kronikleşmesini ve tekrarlamasını önlemek açısından çok önemlidir.
 3. Fatma
  Administrator
  Çil genelikle beyaz tenli sarışın özelikle kızıl kişilerde olur. Çoğu çiller doğuştan var. Her ne kadar çiller için kozmetik varsa çileri gidermeye yarayan ürün yok.
 4. Eleman
  Devamlı Üye
  Çil hastalığı benim gibi bir çok kadının muzdarip olduğu bir sorundur. Sarışın açık tenli bir çok bayanın yaşadığı sıkıntıdır özellikle yaz aylarında çillenme problemi. çiller yüz de oluşan sarı lekelerdir ve ne yazık ki hiç bir tedavileri yoktur. yine bu sorunu yaşayan biri olarak araştırmalarım sonucu çillere havucun iyi geldiği havuç sabunu ile çillerin hafifletebilirsiniz. birde güneş koruyucu kullanmaya dikkat etmelisiniz.

+ Yorum Gönder


çil hastalığı nedir