+ Yorum Gönder
Sağlık Merkezi ve Cilt Hastalığı Forumunda Uçuk Genital Bölgede çıkarsa Nasıl Bir Tedavi Uygulanır Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Uçuk Genital Bölgede çıkarsa Nasıl Bir Tedavi Uygulanır
  Uçuk genital bölgede çıkarsa nasıl bir tedavi uygulanır kısaca

  Uçuk genital bölgede çıkarsa nasıl bir tedavi uygulanır kısaca anlatır mısınız arkadaşlar. 2. Diyar
  Yeni Üye

  Uçuk Genital Bölgede çıkarsa Nasıl Bir Tedavi Uygulanması Gerekir

  Uçuk Genital.jpg

  Uçuk genital bölgeye genellikle cinsel yolla bulaşır. Genital bölgede ilk enfeksiyonsa çok şiddetli seyreder ve bu bölgedeki uçuklar için mutlaka hekim kontrolü gerekmektedir çünkü genital bölgede çıkan uçuk bayanlarda rahim ucu kanseri riskini arttırmaktadır. Ayrıca kişi hamileyse normal doğum esnasında uçuk enfeksiyonu geçirirse çocuk için bu durum çok riskli olabilmektedir bu nedenle bir bayanın bunun farkında olması gerekmektedir. Bu bölgede uçuk çıktığında ağızdan alınan bir takım haplar verilir bunlar uçuk virüsüü zayıflatır. Dışarıdan uçuğu zayıflatan kremler uygulanabilir. Kişinin çok ağrısı varsa anestezi içeren kremler faydalı olabilir.

 3. Fatma
  Administrator
  Uçuk, virüslerin neden olduğu yaygın bir enfeksiyondur. Genelikle ağız etrafında oluşur kızarır ve kabarır. Anında geçiren kremler var.
 4. Eleman
  Devamlı Üye
  Uçuklar genital bölgede oluştuğu takdirde cinsel yolla kolaylıkla bulaşabilmektedir. Ayrıca gebelik sırasında uçuklar doğumda bebek için olumsuzluk yaratabilmektedir. Genital bölge uçuğu sorunuz varsa doktordan yardım alıp ilaç tedavisi ile uçuklarınızdan kurtulabilirsiniz.

+ Yorum Gönder