+ Yorum Gönder
Çocukların Forumu ve Çocuk Eğitimi Forumunda çocuk yuvalarında yapılan sosyal-kültürel etkinlikler Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Gizli @ yara
  Özel Üye

  çocuk yuvalarında yapılan sosyal-kültürel etkinlikler

  Çocuk yuvalarında yapılan sosyal kültürel etkinlikler nelerdir nasıl yardım edebiliriz bu tür sosyal hizmetlerine nasıl yardim edebiliriz

  Kimsesiz çocuklar için bu tür çocuk yuvaları çok yararlı bu yüzden bizimde yardımlarımız gerekebilir
  Çocuklarımızın okul başarılarının yükseltilmesi, olumlu sosyal ilişkiler kurmaları, hayata hazırlanmaları için kuruluşlarımızda kültürel, sanatsal, sportif, sosyal etkinlikler yapılmakta, yaz tatillerini iyi bir şekilde değerlendirmeleri için anne ve babasının yanına çeşitli nedenlerle gönderilemeyen çocuklarımız için kamp programları düzenlenmektedir.
 2. ELMAS
  Bayan Üye

  Yuvalarda yapılan etkinlikler çocuklarınızın diğer çocuklarla daha iyi iletişim sağlaması için çok yararlıdır. Etkinlikler çocuğun hem eğitimine katkı sağlar hem de yardımlaşma duygusu kazandırır.
 3. Eleman
  Devamlı Üye
  Çocuk yuvalarında yapılan sosyal etkinlikler açık hava oyunları, yarışlar, geziler , tarihi yer ziyaretleri, sanat çalışmaları, oyunlar,müzik eğitimi gibi pek çok etkinlik yapılabilir. Bu etkinlikler çocukları bilişsel, fiziksel, sosyal duyusal ve dil gelişimlerini olumlu etkilemektedir.
+ Yorum Gönder