+ Yorum Gönder
Sağlık Merkezi ve Çocuk Sağlığı Forumunda Lösev Ile Ilgili Kısa Bilgiler Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Lösev Ile Ilgili Kısa Bilgiler
  Lösev ile ilgili kısa bilgiler nelerdir

  Arkadaşlar bana hemen lösev hakkında bir kaç bilgi verir misiniz? 2. FERAY
  Devamlı Üye

  Lösev hakkında Kısa Bilgiler

  LÖSEV, 24 Eylül 2000 tarihinde, lösemili çocuklara özel, modern tıbbın tüm olanaklarını bünyesinde barındıran 2000'li yılların Lösemili Çocuklar Hastanesi-LÖSANTE'yi kurmuştur.
  Lösante bir hastane için; yataklı servisler, yoğun bakım, ayaktan tedavi üniteleri gibi gerekli olan tüm altyapıya sahiptir. Çağdaş standartların üzerinde yapılan, modern bir kan bankasının yanısıra gelişmiş laboratuvar koşullarına da sahip olan hastanemizde ailelerimizi barındıracağımız üniteler mevcuttur. Hastanemizin başka bir katı ise tiyatro, sinema, resim, müzik, oyun ve bilgisayar odaları olarak hazırlanarak, çocuklarımızın hastane ortamında bile eğitim almalarına ve iyi vakit geçirmelerine olanak tanımaktadır.
  Bu hastanede 8 yılda 300'ü aşkın lösemili ve kan hastası yavrumuz muayeneden tahlile, kan temininden pijamasına kadar tamamen ücretsiz tedavi olmaktadır. %87'sinin geliri yoksulluk düzeyinin altındadır ve %12'sinin hiçbir güvencesi bulunmamaktadır

 3. Fatma
  Administrator
  Lösev lösemili çocuklara yardımda bulunan ve birçok ihtiyacını karşılayan bir vakıftır. Türkiye'nin ilk Lösemili çocuklar ana ve ilkokulu 16 Kasım 2008 tarihinde açılmıştır. Çocukluk çağındaki kanser vakalarının %35'ini lösemiler oluşturur ve birinci sıradadır. Lösev vakfı Bugün onlarca çalışanı, binlerce lösemili çocuk ve aileleri, binlerce gönüllü üyesiyle kocaman bir aile.
 4. Ziyaretçi
  lösemili çocuklara allh şifa versin onları korusun inşallah bu yazılar işime çok yaradııı

 5. Ziyaretçi
  Allah yardimcilari olsun AMIN

 6. Ziyaretçi
  ALLAH LÖSEMİLİ çocuklara yardım etsin bir an önce saglıklarına kavuştursun inşallah

 7. Ziyaretçi
  İnsallah hepside biran once sagligina kavusur cok aci birseydir eminimki onlara acimiyoruz sadece uzuluyoruz.

 8. Ziyaretçi
  Ayy lösemili çocuklara acil şifalar dilerim ama müthiş aradığımı En sonunda buldum. :(

 9. Ziyaretçi
  Allah acil şifalar versin çok işime yaradı ..…………:(

 10. Eleman
  Devamlı Üye
  Lösev lösemili çocuk vakfıdır. Bu vakıfta lösemili çocukların hem ana okulu hemde ilk okul eğitimi almalarına olanak tanınmaktadır. Ayrıca lösemili çocuklar için çeşitli etkinlik sağlanmaktadır. Tedaviye imkanı olmayanlar içinde destek sağlanmaktadır.

+ Yorum Gönder


lösev hakkında kısa bilgi,  lösev hakkında bilgi,  lösev ile ilgili yazı,  lösev ile ilgili yazılar,  lösev ile ilgili kısa bilgi,  lösev ile ilgili sloganlar