+ Yorum Gönder
Okul ve Eğitim ve Coğrafya Forumunda Doğa ile ilgili deyimler ve vecizeler Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Doğa ile ilgili deyimler ve vecizeler
  Ne olur bana yardım edin bi türlü bulamadım 2. HAYAT
  Devamlı Üye

  Doğa ile ilgili sözler

  doga ile ilgili deyimler.jpg

  Doga! En küçük bir çaba harcamadan ve mükemmel bir kusursuzlukla en basit maddeden son derece farkli seyler yaratiyor; hepsinin üzerine de ince bir tül örtüyor. Yarattigi her bir parçanin kendine has özellikleri, her bir durumun ayri açiklamasi var ama sonuçta hepsi birlikte bir bütünü olusturuyorlar." (Goethe)

  * "Dünya herkesin ihtiyacina yetecek kadarini saglar, fakat herkesin hirsini karsilamaya yetecek olani degil." (Mahathma Gandhi)

  * "Su anda yarinin artik bugün oldugu gerçegiyle karsi karsiyayiz. Çok geç kalmis olmak diye bir sey vardir. Sayisiz uygarligin beyazlamis kemikleri üzerinde su acikli sïzcükler yazili: Çok geç. Eyleme geçmezsek, merhameti olamadan güce, ahlakli olamadan kudrete, kavrayisi olamadan kuvvete sahip olanlar için ayrilmis zaman koridorlarina sürüklenecegimiz kesin." (Martin Luther King)
 3. Fatma
  Administrator
  Yeryüzü basitçe insanoglu için bir erzak deposu ve çöp kutusu degildir. Yeryüzü`nün felaketimiz pahasina gözardi ettigimiz kendi gereksinimleri ve dinamigi vardir.”(Mary Mellor)
+ Yorum Gönder


doğayla ilgili deyimler,  doğa ile ilgili deyimler,  doğa deyimleri,  doga ile ilgili deyimler,  doğa ile ilgili deyim,  doğayla ilgili deyim