+ Yorum Gönder
Hayat Ve Yaşam ve Dekorasyon Forumunda Pierre Cardin Nevresim Takımlarıyla Gösterişli Odalar Konusunu Okuyorsunuz..
 1. DereeN
  Devamlı Üye

  Pierre Cardin Nevresim Takımlarıyla Gösterişli Odalar
  Pierre Cardin Etkileyici Nevresim Takımları


  Pierre Cardin Nevresim Takımlarıyla Gösterişli Odalar.jpg  Yatak odalarında farklılık yaratacak olan Pierre Cardin nevresim takımları, yatak örtüleri ve havlu setlerine Taç Konsept ve Linens mağazalarından kolayca ulaşabilirsiniz.

  Zorlu Tekstil Grubu, Sisley Casa ve Benetton'dan sonra Pierre Cardin'i de yatak odalarına taşıyor. Markanın ev tekstili ürünlerinin üretim, pazarlama ve satış lisansına sahip olan Zorlu Tekstil Grubu, yeni Pierre Cardin koleksiyonunu da Taç Konsept ve Linens mağazalarında tüketici ile buluşturuyor. Prestij, kalite ve estetiğin yatak odanızdaki yansıması Pierre Cardin nevresim takımlarının gösterişli renklerde, muhteşem desenlere sahip kumaşları, yatak odalarında farklılık yaratırken, yüksek kaliteye sahip özel dokuları hem sıcak tutuyor hem de şık bir görünüm yaratıyor. Pierre Cardin nevresim takımları, özgün tasarımları ve göz alıcı renkleri ile geniş bir ürün yelpazesine sahip. Koleksiyon özellikle çeyiz hazırlayanlar ve yeni evli çiftler için çok ideal. Gösterişli ve şık Pierre Cardin koleksiyonuna percale ve saten kumaşlar hakim. Koleksiyonda ayrıca dekoratif bornoz ve havlu ürünlerinin sunulduğu havlu setleri de bulunuyor.

  Siyah, gri ve kırmızı renklerde tasarlanan Lineart serisi sadeliğin en şık yansıması olarak öne çıkıyor. Yaprak deseniyle bezenmiş; kırmızı ve mürdüm renklerdeki Perla serisi yatak odalarına şıklık getiriyor. Kırmızı ve kahve renklerdeki Rialto serisi yatak odalarına zarafet getirirken, Madrigal serisi sadeliğin zarafetini yansıtıyor. Göz alıcı kırmızı ve çiçek desenli Debon serisi ihtişamı çağrıştırıyor. Mürdüm ve kahve tonlarının çiçek desenleriyle kombine edildiği Carmina serisi romantizmi yansıtıyor. Marlowe serisi sadeliği çiçek desenleriyle yansıtırken; bej rengin hakim olduğu Vetrina serisi zengin detaylar barındırıyor. Kahve renkdeki Isadora serisi sade, şık ve alımlı çizgiler içeriyor. Pierre Cardin koleksiyonunda yer alan yatak örtüleri de yatak odalarının havasını değiştirecek. Mürdüm, bej ve ekru renklerdeki Mary serisinde bordo ve ekru renklerinde üretilen Purity serisinde sadelik ve şıklık görkemli bir şekilde yansıtılıyor. Nostaljik tasarımıyla öne çıkan; bel ve taba renklerde tasarlanan Frame serisi ise yatak odalarına renk katıyor. 2. Sultan
  Devamlı Üye

  Pierre Cardin Nevresim takımları odanızın en güzel eşyalardan biridir. Pierre Cardin çok güzel bir yatak şeklidir. Yeni evli çiftin evlerine alacakları en güzel yatak takımlarından biridir.Pierre Cardin değişik renklerini de seçebilirsiniz.
+ Yorum Gönder


nevresim kumaşlari