+ Yorum Gönder
Hayat Ve Yaşam ve Dekorasyon Forumunda Bebek Odasında Elbise Dolabı Konusunu Okuyorsunuz..
 1. sen_AY
  Devamlı Üye

  Bebek Odasında Elbise Dolabı
  Bebek Odasında Elbise Dolabı Hakkında Kısa Bilgi


  Bebek Odasında Elbise Dolabı.jpgBebek Odasında Elbise Dolabı5.jpgBebek Odasında Elbise Dolabı7.jpg


  Bebeğinizin her zaman küçük kalmayacağını unutmayın ve özellikle elbise dolabını büyükçe tercih edin, daha sonra odaya eklemek isteyeceğiniz bir mobilya modülü size daha masraflı olacaktır.
  Belki en çok harcamayı yapacağınız bu ünite için tüm mobilyalarınız da olduğu gibi elbise dolabınızın da kalitesine dikkat ederek, özellikle kapakların ve çekmecelerin çok ağır olmamasına, rahat açılır ve kapanır olmasına, menteşelerine ve raylarına, çekmece altlarına ve dolap arkasına çok dikkat edin. Tekrar sökülüp monte edilebilmesi için dolap arkalığının çivi ile değil vida ile takılmasına özen gösterin. Tasarımı açısından görüntü güzelliğiyle birlikte kullanışlı olmasına ve sizin beklentilerinize cevap vermesi gerektiğini unutmayın, bebeğinizin odasının en düzenli şekilde kalabilmesi için çok iyi dizayn edilmiş bir elbise dolabınıza ihtiyacınız olacaktır. Bu dolabın bir kısmını çocuğunuzun oyuncaklarını muhafaza etmek içinde kullanabilirsiniz. Elbise dolabında kesinlikle camlı kapaklar tercih etmeyin, çocuğunuzun güvenliği için mutlaka bu görüntüde bir dolap istiyorsanız bunu kırılmayan mika ( fleksi ) ile sağlayabilirsiniz. Elbise dolabının önüne kesinlikle bebek karyolasını koymayın, deprem gibi doğal afetler sonucu elbise dolabınız çocuğunuzun karyolasının üzerine devrilebilir. Eğer başka türlü bir yerleştirme yapamıyorsanız, mutlaka elbise dolabını duvara monte ettiriniz. 2. Eleman
  Devamlı Üye

  Bebek odalarının en önemli parçası elbise dolaplarıdır. Elbise dolapları alırken bebeğinizin hızla büyüyeceğini düşünerek tercihinizi büyük dolaplardan yana kullanmaya dikkat etmelisiniz. Elbise dolabı alırken kaliteli ve uzun zaman kullanılabilecek modelleri seçmeye dikkat etmelisiniz.
+ Yorum Gönder


bebek dolabı,  bebek dolapları,  çocuk dolapları,  bebek elbise dolabı,  çocuk elbise dolabı,  bebek elbise do