+ Yorum Gönder
Hayat Ve Yaşam ve Dekorasyon Forumunda Lineadecor'dan Aydınlık Bir Mutfak: Seta Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Berrak
  Yeni Üye

  Lineadecor'dan Aydınlık Bir Mutfak: Seta
  Seta Hakkında Kısa Bilgi  Lineadecor'dan Aydınlık Bir Mutfak Seta.jpg


  Lineadecor'un özgün tasarım anlayışı, kullanışlı aksesuarları ile tamamlanıyor ve Seta da hem şık hem de fonksiyonel bir mutfak seçeneği oluşturuyor. Akıcı, huzur dolu ve duru tasarımı, yatay fugalı kapaklarla dinamizm kazanıyor. Lineadecor'un Seta modeliyle mutfağınız, evinizin en tercih edilen mekanı haline geliyor.
  Modüler mutfak sektörünün lider markası Lineadecor, Seta modeli ile duru bir şıklık ve ferahlık etkisi yaratıyor. Yatay fugalı kapakların sağladığı dinamizm, modelin sade görünümüne farklı bir boyut katıyor. Düz ve yatay formlarla sağlanan genişlik ve ferahlık etkisi, açık renklerle desteklendiğinde Seta yarattığı huzur ve hijyen duygusuyla da öne çıkıyor.
  Lineadecor'un aksesuar ve mekanizma zenginliğiyle Seta'nın tasarımı, her türlü fonksiyonu karşılayacak çözümü de içinde barındırıyor. Opsiyon olarak sunulan ışıklı alüminyum raflar ve alüminyum profilli l-----t tezgah, modelin modern ve net çizgilerini destekliyor. Cam kapaklı dolaplar ve açık raflarla sağlanan dolu boş dengesi, aydınlatmalarla tamamlanıyor ve ortaya Seta'nın şıklığını pekiştiren bir kompozisyon çıkıyor.
  Lineadecor'un kişiye özel tasarım hizmetleriyle sunulan Seta modeli, kullanıcısının tüm beklentilerini karşılayan, estetikle ve fonksiyonelliği başarıyla birleştirebilen bir tasarım. Kiler üniteleri, çekmece içi tabak, tencere bölmeleri ve köşe mekanizmaları gibi pek çok seçenekle Seta, şıklığından değer kaybetmeden, kullanıcısına özel bir fonksiyonellik sağlıyor. 2. SuSKuN bELa
  Devamlı Üye

  Böyle bir sistem kadınların çok hoşuna gidecektir bence eşlerini mutlu etmek isteyen eşlerin kadınlarına böyle bir şey yapması kadınların hoşuna gidecektir.
+ Yorum Gönder