+ Yorum Gönder
1. Sayfa 123 SonuncuSonuncu
Gizliyara Güncel Konu Arşivi ve Ders Notları Forumunda Yardımlaşma ile ilgili kompozisyon Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Yardımlaşma ile ilgili kompozisyon
  Lütfen yardımcı olurmusunuz? Şimdiden teşekkürler. 2. Mineli
  Devamlı Üye

  İnsanlar arasında birliğin ve dayanışmanın iş başarma ve mutlu olma yolunda gerekli olduğuna inanan atalarımız “Bir elin nesi; iki elin sesi” demişler. Hayatın zorlukları ve doğal olaylar karşısında tek insan âciz ve kudretsizdir; silinmeye mahkûmdur. Başkalarından uzaklaşan, yalnız kendilerine inanan insanların daima yenilgiye uğrayışları bu gerçeği ispatlamak için yeterlidir.


  Yaşamak, zorlukları yenmek, başarı yolunda mesafe kazanabilmek için insanların birbirlerinin güçlerine, fikir ve düşüncelerine ihtiyaçları vardır. Birinin düşünce ve görüşlerinin tükendiği yerde, diğerinin zekâsı ve buluşları sonuca ulaşmada yararlı olabilir. Birlik olunan yerde ele alınan işlerin başarı yolları daha doğru ve sağlam olarak bulunabilir; çalışma düzeni daha sağlam bir şekilde kurulabilir. Fikir ve görüş çatışmaları dahi, gerçeğin ortaya çıkmasına yardım eder.
  Bütün girişim ve atılımlarımızda, daima bizden daha tecrübeli olanların fikir ve görüşlerine, yardımlarına başvuralım. Birliğin güçlü ahenginden ayrılmayalım.”

  Yardımlşaşmaktan elele vermekten insan birikimlerinden birşey kkaybetmez zaten o yüce sözde denmezmiki bir mum diğerine ışık vermekle kendi ışığından birşey kaybetmez diye buda böledir hadi herkesi parlatalım herkes bizler gibi pırıl pırıl olsun hem onlarda bizlere aydınlık versin yoksa biz birbirimizden ateşimizi saklarsak o ateş ışıldayamaz rtmaz küçük bir rüüzgarda kül olur gider
 3. Ziyaretçi
  evet arkadaşlar bunun içm ço saolunn
 4. Ziyaretçi
  bu iğrenç biraz güzel yazın yine de teşakkürler

 5. Ziyaretçi
  cok güzel yazmışsın teşekkürler

 6. Ziyaretçi
  bence ilk kompozisyonda güzeldi çok saol

 7. Ziyaretçi
  çalışmam için çok lazım oldu teşekkür ederim

 8. Ziyaretçi
  saol tşk ederim bana yardımcı olduğunuz için

 9. Ziyaretçi
  bence ıdare eder.yıne de tesekurler yardımcı oldun dıyelımsaol

 10. Ziyaretçi
  Sen hiçbir şeyi beğenmiyorsun o zaman sana ne beğendireceğiz :d

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 123 SonuncuSonuncu


yardımlaşmayla ilgili kompozisyon,  yardımlaşma ile ilgili kompozisyon,  yardımlaşma kompozisyon,  yardımlaşma ile ilgili kompozisyon yazısı,  yardımlaşma ile ilgili kompozisyon örnekleri,  yardımlaşma ile kompozisyon