+ Yorum Gönder
Gizliyara Güncel Konu Arşivi ve Ders Notları Forumunda Spor toto Nasıl Oynanır Ayrıntılı Anlatım Lütfen Acil!! Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Spor toto Nasıl Oynanır Ayrıntılı Anlatım Lütfen Acil!!
  Spor toto Nasıl Oynanıyor Orda A-B-C-D Kutuları Var Hepsini Doldurmak Zorundamıyız Sadece Birini Veya Hepsini Doldurursak Aynı Parayı Mı Öderiz Ordaki A-B_C_D Kolonları Bir İddaa Kuponu Gibi Aşağıya Doğru mu Gidiyor Yoksa Bütün Kutucuklar Bir Kuponmu Lütfen Acil Yardım 2. Mineli
  Devamlı Üye

  Spor toto Nasıl Oynanır

  SPOR TOTO oyunu, listede belirtilen haftaya ait 15 maçın sonucunu tahmin etmeye dayanır. Her maç için 3 tane ayrı sonuç tahmin seçeneği bulunmaktadır:
  1: ev sahibi takımın galibiyeti,
  2: deplasman takımının galibiyeti,
  0: beraberlik.

  Listeden bakılarak, kupon üzerinde 1'den 15'e kadar belirtilen maçların sonuçlarına tahminde bulunulur. Maç sonuçları için birden fazla tahminde bulunularak, SİSTEMLİ olarak oynanabilir. İkili tahmin yaparak; 1-0 veya 1-2 veya 2-0 işaretlenebildiği gibi, üçlü tahmin yapılarak hem 1, hem 2, hem de 0 işaretlenebilir. SİSTEMLİ oynanarak kazanma şansı artırılır. SİSTEMLİ oynandığında, oynanan kolon sayısı ve ödenecek miktar da artar

  Sistemli oynadığınızda oluşturacağınız kolon sayısı ve ödeyeceğiniz kupon bedeli hesabı için aşağıdaki tabloları kullanabilirsiniz.

  Örneğin, kupon üzerinde 3 maç için 2 sonuç tahmininde bulunduysanız, "üretilen kolon adedi" tablosunda iki ihtimalli maç sayısı bölümünden 3 maçı buluyorsunuz. Aynı kuponda, 1 maç için de 3 sonuç tahmininde bulunduysanız, üç ihtimalli maç sayısı bölümünden 1 maçı bulup, kesiştiği yere baktığınızda 24 kolon oluşturduğunuzu görüyorsunuz. 24 kolon karşılığı ödeyeceğiniz kupon bedelini bulmak için de aynı işlemi "toplam kupon bedeli" tablosunda yaparak bulabilirsiniz.
 3. Ziyaretçi
  hiç bişey anlamadım sen anlattığınımı sandın
 4. HaKHaN
  Özel Üye
  O hafta için Spor TOTO tarafından belirlenen 15 maçın en az 12'sinin sonuçlarını doğru tahmin edin, ikramiyeyi kazanmaya hak kazanır.
  Açıklannan listeye göre aşagıdakilere göre oynanamaktadır

  Spor TOTO.gif

  1 : Ev sahibi
  0 : Beraberlik
  2 : Deplasman takımlarını ifade eder

+ Yorum Gönder


spor toto nasıl oynanır resimli anlatım,  spor toto nasıl oynanır videolu anlatım,  spor toto nasıl oynanır resimli anlatım ayrıntılı,  spor toto resimli anlatım,  spor toto a b c d nedir,  spor toto nasıl oynanır