+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12346 ... SonuncuSonuncu
Gizliyara Güncel Konu Arşivi ve Ders Notları Forumunda Atatürkün insan sevgisiyle ilgili kısa bir anı Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Atatürkün insan sevgisiyle ilgili kısa bir anı
  atatürkün insan sevgisiyle ilgili kısa bir anı, bulamadım çok acil lütfen bana yardımcı olun 2. Mine
  Devamlı Üye

  İNSAN SEVGİSİ (MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ÜN ANILARI)  Devlet Bürokrasisi Cumhuriyetin ilanından sonra idi. Karadenizde bir gezintiye çıkmıştı. Kendisine eşlik edenler arasında bulunuyordum. Rizeye geldik. Yolların düzgünlüğü ilgisini çekmişti. Valiye :  "Yollarınızı nasıl bu hale getirebildiniz?" diye sordu.  Vali de anlattı; yakın köylüleri jandarmalarla toplattırmış ve yol onarımında çalıştırmış.  Atanın kaşları çatıldı. Oldukça sert bir dille :  "Vali Bey" dedi. " Corvee nedir bilir misin? Öyle ise ben söyleyeyim: Angarya demektir. Ve şu anda bilmeniz lazım ki, kanunsuz hiçbir vatandaşı işten alıkoyamaz, onu çalışmaya zorlayamazsınız. Cumhuriyette angarya diye bir şey yoktur."
 3. Ziyaretçi
  ya nasıl açılıyor kardeşim nasıl açıyorsunuz
 4. Ziyaretçi
  bence de sana katılyorum

 5. Ziyaretçi
  Bence çok güzel bir anı.Ben çok beyendim arkadaşlar.

 6. Ziyaretçi
  çok güzel bir anı
  çok harika

 7. Ziyaretçi
  çok güzel bir anı ve ödevimi bitirdim

 8. Ziyaretçi
  bencede harika bir anı

 9. Ziyaretçi
  benin aradığım anıda buydu çok kısa ama yazmak çok dakika alıyor bu yüzde sizde bu anıyı arıyorsanız kısa bir şekilde yazı derim.)

 10. Ziyaretçi
  çooooook güüüüüüüüüüzel bayıldım.

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12346 ... SonuncuSonuncu


atatürkün insan sevgisi ile ilgili anıları,  atatürkün insan sevgisiyle ilgili bir anısı,  atatürkün insan sevgisi ile ilgili anısı,  atatürkün insan sevgisi ile ilgili bir anısı,  atatürkün insan sevgisiyle ilgili anısı,  atatürkün insan sevgisi ile ilgili kısa anıları