+ Yorum Gönder
Gizliyara Güncel Konu Arşivi ve Ders Notları Forumunda Twitter de Yorumlar nasıl yapılır Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Twitter de Yorumlar nasıl yapılır
  Twitter de Yorumlar nasıl yapılır 2. IŞILAY
  Devamlı Üye

  Twitter Nasıl Kullanılır? Twitterda Ne Yapılır?


  Bu yazımızda Twitter nedir, nasıl kullanılır gibi soruların yanıtlarını bulabileceksiniz. Twitter kısaca; sadece 140 karakter kullanarak istediğiniz mesajı sizi takip eden kişilere gönderebileceğiniz bir mikroblog uygulamasıdır. Twiiter, Facebook gibi sosyal bir ortamdır.
  Kişiler birbirlerine isterse mesaj gönderebilir, beğendiği kişileri “Folowing” listesine ekleyip onların yazdığı mesajları kendi Twitter sayfasında okuyabilir. İsteyen kişiler kendileri gizleyebilir veya herkesin yazdıklarını takip etmesini engelleyebilir de.
  Twitter’da neler yazılır derseniz, yanıt aklınıza gelen herşey. Şuanda ne yapıyorsunuzdan tutun da, kurumsal firmaların kampanya haberlerine kadar herşey yazılabilir. Sizin belirli bir “Following” listeniz varsa onların yazdıklarını film izler gibi saniye saniye okuyabiliyorsunuz. Twitterın amacını tam olarak anladıktan sonra asla vazgeçemiyeceğiniz bir ortam olduğunu anlayacaksınız.

 3. Ziyaretçi
  sizi sewiyorum saba TÜMER
 4. Ziyaretçi
  emir ve ferihanın sonu ne olacak?

 5. Ziyaretçi
  ferihanın sonu nereye gidio

+ Yorum Gönder


twitter da nasıl yorum yapılır,  twitter yorum nasıl yapılır,  twitterda yorum nasıl yapılır,  twitter nasıl yorum yazılır