+ Yorum Gönder
Gizliyara Güncel Konu Arşivi ve Ders Notları Forumunda Müsrif ne demek , okulda evde tasarruf Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Müsrif ne demek , okulda evde tasarruf
  evde ve okulda ne gibi tasarruf ederiz tasarrufun önemi faydaları nelerdir müsrif ne demek tasarruf yapmak için neler yapılabilir 2. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  müsrif ne demek , okulda evde tasarruf
  Okullardaki enerjinin verimli kullanılması ve gereksiz enerji tüketiminin önüne geçilmesi, enerji tasarrufu yapılması, enerji maliyetlerinin azaltılması için için Milli Eğitim Bakanlığı tarafından enerji yöneticileri okullarda oluşturulacak.

  Okullarda Bina Enerji Yöneticileri öğretmenler tarafından oluşturulması düşünülüyor. Mühendislik, teknik eğitim almış, Bina Enerji Yöneticisi seltifikasına sahip öğretmenlere öncelik tanınıp, gerekli kadro oluşmadığı sürece diğer öğretmenlere eğitim verilerek enerji yönetici kadroları oluşturulması düşünülüyor.

  Okuldaki Bina Enerji Yöneticileri enerji tasarrufu, verimlilği, çevre korunması enerjinin verimli kullanılması ve israftan kaçınılması için gerekli projeler üretip, uygulanması ile enerji tasarrufu sağlanıp, ülke ekonomisine katkıda bulunulması planlanıyor.

+ Yorum Gönder


müsrif ne demek,  müsrif ne demektir,  okulda tasarruf nedir,  müsrif nedir,  okul ve sınıflarımızda tasarruf yapmak için neler yapabiliriz,  Okulda gereksiz enerji tüketiminin önüne geçmek için neler yapılabilir