+ Yorum Gönder
Gizliyara Güncel Konu Arşivi ve Ders Notları Forumunda 11 tllik pakete ek almak gerekiyormu Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  11 tllik pakete ek almak gerekiyormu
  şimdi arkadaşlar bu 11 liralık pakete ayrı bi paket daha almamız gerekiyormu yoksa ayda 11 lira sabit verip haftada 2 gün kullanabilirmiyim bilgilendirirseniz memnun olurum hemen gidip bu kampanyadan yararlanıcam acele cvp 2. Gölge Kız
  Devamlı Üye

  Vodafone yeni telefon kampanyalarına bir yenisi daha ekledi. Kampanya kapsamında abonelere ayda sadece 11 TL ödemek koşulu ile Nokia N8, Samsung Wave 2, HTC HD Mini veya HTC Desire HD ürünlerinden bir tanesini 24 aylık sözleşme ile teslim ediliyor.

  Şubat ayı itibariyle başlayan kampanya sayesinde Vodafone Red veya Vodafone Red+ tarifelerinden birine geçen aboneler 24 aylık sözleşme imzalayarak ayda sadece 11 TL cihaz bedeli ödeyerek Nokia N8, Samsung Wave 2 veya HTC HD Mini telefonlarından birine sahip olabiliyorlar.

  Aynı şekilde Vodafone Red + tarifesini seçen aboneler HTC Desire HD modeline yine ayda sadece 11 TL cihaz bedeli ödeyerek 24 aylık sözleşme ile sahip olabiliyorlar. HTC Desire HD modeli ülkemize ilk olarak Vodafone kampanyası ile sunulmuştur.

  Piyasada 800 TL ile 1600 TL arasında bir fiyata satılan bu ürünler Vodafone ile ayda 11 TL ödeme yapılarak 24 ayda toplamda 264 TL ye sizlere sunuluyor. Kampanya kapsamında sadece Vodafone Red ve Vodafone Red+ aboneleri cihazlara sahip olabiliyorlar.

  Kampanya ile sunulan cihazlar NAKİT olarak satılmamakta, Kampanya ile sözleşmeli olarak satılmalıdır…
+ Yorum Gönder