+ Yorum Gönder
Gizliyara Güncel Konu Arşivi ve Ders Notları Forumunda Ömer seyfettın ın mermer tezgah hıkayesı ve dama taşları hıkayesı lazım Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Ömer seyfettın ın mermer tezgah hıkayesı ve dama taşları hıkayesı lazım
  slm yardımcı olabıleceınızı dusundugum bır konu varda .bana omer seyfettın ın mermer tezgah hıkayesı ve dama taşları hıkayesı lazım acıl olarak e postama gonderırsenız swınırım sımdıden tesekkur ederım 2. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Ömer Seyfettin Dama Taşları Kitap Özeti


  Ömer Seyfettinin Dama Taşları Adlı kitabı Dama Taşları, Nakarat, Mermer Tezgah, Acaba Ne İdi, Gizli Mabet, Apandisit, Hafifden Bİr Seda, Keramet Ve Çirkinliğin Esrarı olmak üzere toplamda 9 Adet Hikayesi bulunmaktadır.


  Mermer Tezgah Özeti

  Cabi Efendi, öyle her ihtiyar gibi sabahtan akşama kadar evinde pineklemezdi.Her sabah gün doğmadan kendini sokağa atardı. Yine bir baha sabahı Cabi Efendi kapısında göründü Yürüdü Şimdi nereye gidecekti! Daima, yola düzüldükten sorna buna karar verirdi.
+ Yorum Gönder


ömer seyfettin mermer tezgah özeti,  ömer seyfettin mermer tezgah özet,  mermer tezgah özeti,  ömer seyfettin dama taşları özeti,  ömer seyfettin mermer tezgahı özeti,  ömer seyfettin mermer tezgah kitap özeti