+ Yorum Gönder
Gizliyara Güncel Konu Arşivi ve Ders Notları Forumunda Fazla mal göz çıkarmaz ile ilgili kompozisyon Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Fazla mal göz çıkarmaz ile ilgili kompozisyon
  fazla mal göz çıkarmaz ile ilgili kompozisyon 2. Asel
  Bayan Üye

  fazla mal göz çıkarmaz ile ilgili kompozisyon

  Fazla Mal Göz Çıkarmaz Hakkında Kompozisyon

  Fazla Mal Göz Çıkarmaz:

  ANAFİKİR : Fazla malın kişiye zararı yoktur.

  Mal bir değerdir. Daha iyi yaşamak için doğacak ihtiyaçlarımızı giderir. İhtiyaçlar da çeşit çeşittir. Anlık ihtiyaçlar olabileceği gibi, zamanla duyulan ihtiyaçlar da olabilir. İçinde bulunduğumuz durumda ihtiyacımız olmayıp bize fazla gelen malları elden çıkarmamalı. Başka bir zamanda onlara ihtiyaç duyabileceğimizi unutmamalıyız. Ancak ilerde de ihtiyacımızın olmayacağına inandığımız mallarımız varsa, onları elde tutmanın bir anlamı kalmaz, bizim için bir yük sayılır. Onları elden çıkarabiliriz. Bunun yanında fazla mal zararlı değildir deyip de ihtiyaç duymayacağımız malları elde etmek için çalışmak da yararsızdır.
+ Yorum Gönder


fazla mal göz çıkarmaz ile ilgili kompozisyon,  fazla mal göz çıkarmaz kompozisyon,  fazla mal göz çıkarmaz hikaye,  fazla mal göz çıkarmaz kompozisyon örnekleri,  fazla mal göz çıkarmaz atasözü ile ilgili hikayeler,  fazla bilgi göz çıkarmaz kompozisyon