+ Yorum Gönder
Gizliyara Güncel Konu Arşivi ve Ders Notları Forumunda Profil resmi nasıl değiştirilir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Profil resmi nasıl değiştirilir
  profil resmi nasıl değiştirilir 2. IŞILAY
  Devamlı Üye

  Facebook profil resmi nasıl değiştirilir

  Arkadaşlar geçtiğimiz günlerde facebook resim önizleme sistemini değiştirdi. Anasayfada paylaşılmış resimlere tıkladığınızda açılan iki kanatlı pencereyi fark etmişsinizdir. Artık kendi profil resimlerinize baktığınızda da bu önizleme gerçekleşiyor. Tasarımda solda resim sağda yorumlar ve bilgileri bulunuyor. Bu sisteme geçişteki başlıca sebep reklam sorunu.

  Facebook, Zaman Tüneline geçti geçeli bir “reklam sorunsalı” ile karşı karşıya çünkü yeni tasarımda sponsorlarını nereye koyacağını belirginleştiremedi. Geçtiği yeni resim önizleme sisteminde de sağ tarafta bulunuyor sponsorlar. Biraz bekleyelim yine randıman alınmazsa büyük ihtimalle tekrar sistem değişecek.

  Profil resminizi bu sistemde değiştirmek istiyorsanız iki seçeneğiniz var, birincisi profilinizdeyken kapak resminin sol altında bulunan profil resminizin üzerinde mouse’u bekletin seçenekler çıkacak oradan değiştirebilirsiniz. İkincisi ise pek bilinmiyor, profil resimleriniz arasında gezerlen birini seçmek istiyorsanız önizleme penceresinin en sağ en üstünde çarpı işaretinin solundaki ayarlar butonuna tıklayarak “Profil resmi yap” seçeneğini kullanabilirsiniz.
+ Yorum Gönder