+ Yorum Gönder
Frmacil İslamiyet ve Dini Hikayeler Forumunda Her koyun kendi bacağından asılır|Hikaye Konusunu Okuyorsunuz..
 1. HARBİKIZ
  Moderator

  Her koyun kendi bacağından asılır|Hikaye


  Her koyun kendi bacağından asılır hikayesi

  Harun Reşit, kendisini sık sık ikaz eden Behlül Dânâ Hazretlerine:
  - Sen kendi işine bak, dermiş. Her koyun kendi bacağından asılır.
  Bir gün sarayı pis bir koku kaplamış. Sebebini araştırdıklarında, üst kattaki bir odada bacağından asılı bir koyun bulmuşlar. Bu işi yapanı da keşfetmişler tabi ki: Behlül.
  Halife, kendisini sıkıştırdığında:
  - Gördüğünüz gibi, her koyun kendi bacağından asılır efendim, demiş. Fakat etrafı kokuttuğu için, herkesi rahatsız eder.

 2. Ziyaretçi

  tşk çooooooooooook teşekkürler
 3. Ziyaretçi
  çok teşekkürler.. sağ ol
 4. Esma Şeker
  Görevli Bayan
  Siz ne yaparsanız yapın bu sizin aleyhinize ve leyhinize olur. Ne kadar kötülük yaparsanız yapın zararlı çıkacak taraf siz olursunuz yani kötülüğünüzü istemiyorsanız bence bu tür alışkanlıklarınızı bırakın.

 5. Nesrin
  Devamlı Üye
  İnsanlar onları yaptıkları bir hatadan dolayı uyardığımız zaman her koyun kendi bacağından asılıp derler ve kendilerini bu işten sıyırmaya çalışırlar. evet her koyun kendi bacağından asl-ılır ancak asılan koyun koktuğu zaman bundan herkes rahatsızlık duyar.

+ Yorum Gönder


her koyun kendi bacağından asılır hikayesi,  her koyun kendi bacağından asılır ile ilgili kompozisyon,  her koyun kendi bacağından asılır hikaye,  her koyun kendi bacağından asılır kompozisyon,  her koyun kendi bacağından asılır ile ilgili hikayeler