+ Yorum Gönder
Sağlık Merkezi ve Diyet ve Beslenme Forumunda Sanatçıların Zayıflama Sırları Konusunu Okuyorsunuz..
 1. MEGASXL
  Devamlı Üye

  Sanatçıların Zayıflama Sırları
  Zayıflama Hakkında Bilgi

  Sanatçıların Zayıflama Sırları Angelina Jolie mide kazınmalarım az yağlı kahvaltılık tahıllarla yatıştırıyor. Ünlü sanatçı, bunları “dünyanın en harika yiyeceği” olarak görüyor.

  Claudia Schiffer üst kol kaslarını kilden yapılmış disklere ateş ederek çalıştırıyor!
  Kate Moss fazla kalorilerini uzun gezintileriyle yakıyor.
  Baştan çıkarıcı Jamie Lee Curtis birçok önemli Hollywood filmin*de ekranlarda boy gösterdi. Ancak o muhteşem vücut do*ğal olarak oluşmadı. Jamie bile yukarı aşağı oynayan kilo-suyla sorunu yaşamış. Sanatçı bunu önlemek için yağı diyetinden tamamen çıkarıp sadece taze sebzelerle besleniyor.
  Sandra Bullock hırslı bir dağcı. Dağcılık Hollywood yıldızını formda tutan, çok kalori yakmasını sağlayan zorlu bir spor.
 2. Zarafet
  Üye

  Şişmanlık kalp damar hastalığı, şeker hastalığı, eklem bozuklukları ve kireçlenme ile kanser gibi rahatsızlıklarının görülme sıklığını arttırır. Aç olmamanıza karşın yemek yemeniz doğru olmayacaktır. Acıktığınızda yemekten çekinmeyin fakat oturup tıka basa yemeyin. Mideyi küçültmeden yapılacak bütün diyetlerin etkisi sınırlı kalır, iradesini kaybettiği an daha fazla yiyip içmesine, daha fazla kilo almasına sebep olur.
+ Yorum Gönder