+ Yorum Gönder
Sağlık Merkezi ve Diyet ve Beslenme Forumunda Titremekle yağ erimez Titreşim Zayıflatır Mı Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mine
  Devamlı Üye

  Titremekle yağ erimez Titreşim Zayıflatır Mı
  ZAYIFLAMAK HAKKINDA BİLGİ

  Titremekle yağ erimez Titreşim Zayıflatır Mı

  Yaz yaklaştıkça kilo telaşı arttı, kilo fazlalığından para kazanmak isteyenlerin iştahları kabardı!  Kimileri detoks suları, zayıflama-diyet bantları kimileri yağ eriten haplarla para kazanmaya çalışıyor. Bu eski oyunculara son yıllarda yenileri eklendi. Bedeninizi titreterek ya da yağlarınızı radyo dalgaları ile kırarak zayıflatacaklarını ileri süren teknolojik harikalar (!) bunların en yenileri. Gebe kadınlardan elde edilen "HCG Hormonu" iğneleri ile zayıflatmayı vadedenler, bu yıl pek ortada görünmüyor.

  İDRARLA YAĞ HÜCRELERİ ATILMAZ

  Üzerine çıktığınızda vücudunuzu ciddi bir titreme sarsıntısı içinde bırakan cihazların kilo kaybına yardımcı olmaları olanaksız görünüyor. Çok özel birkaç teknoloji dışında böyle bir aletin üzerine çıkıp 15-20 dakika titreyerek yağ hücrelerini boşaltmak ne yazık ki mümkün olmuyor! Yağ hücreleri, bırakın titremeyi, iki parmağınızın arasında sıksanız bile (!) yağını kolay kolay bırakmıyor.


  "Bedavadan kilo kaybı" yani "yan gelip zayıflama" pazarına girmeye çalışan yeni bir yöntem daha var: Buna radyo dalgaları ile yağ kırmak deniyor. Radyo dalgalarının yağ eritici gibi kullanılmasını son derece komik buluyorum. Anlatılana göre bu dalgalar yağ hücrelerini dokudan koparıp idrarla atıyormuş! Bu tam bir palavradır. Radyo dalgaları ile incelmek veya kilo vermek mümkün değildir. Cilde yapıştırılan bantların da herhangi bir faydası yoktur. Bu bantların içinde bulunan bitkisel özleri bırakın cilt yoluyla vücuda sokmayı imkan olsa da damardan serum içinde verseniz bile yağ kaybına yardımları söz konusu değildir
 2. Zarafet
  Üye

  Zayıflamak özellikle kadınlar için oldukça önemlidir. Zayıflamanın etkili şekilde gerçekleşmesini isteyen kişiler aç kalmamaya özen göstermelidir. Aç kaldığınızda vücudunuz otomatik olarak yağ depolayacaktır. Ama yediklerimizede dikkat etmeliyiz, düzenli spor ve egzersizler yapmalıyız. Diyet içecek tüketmek kilo aldırabiliyor. Bu nedenle tüketmeyin.
+ Yorum Gönder


titreşim aleti zayıflatırmı,  titreşim aletleri zayıflatırmı,  titreşim zayıflatırmı,  titreşim yağları eritirmi,  titresim zayiflatir mi,  Bacakları titretmek zayıflatırmı