+ Yorum Gönder
Sağlık Merkezi ve Diyet ve Beslenme Forumunda 0 rh Kan Grubuna Göre Beslenme.. Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Cevap: 0 rh Kan Grubuna Göre Beslenme..

  haram olan bir şeyden şifa beklemez. bu içkili diyeti yapmaktansa obezitede öleyim daha iyi
  Cevap: 0 rh Kan Grubuna Göre Beslenme.. frmacil sayfa 2iki Cevap: 0 rh Kan Grubuna Göre Beslenme..

 2. Ziyaretçi
  Yaratanın haram kıldığı alkolü tavsiye etmek, hangi akla hizmet ediyor? İlk insanların kan grubu 0 mış??? Biraz sallıyorsunuz desek.
 3. Ziyaretçi
  damla kadar içki içmemiş biri olarak;
  zannediyorum ki eğer içki içen biriyseniz en fazla 1 kadeh için diye yazılmış. diyet yapacak olanlar muhakkak içsin diye yazılmamıştır. komik olurdu
 4. Ziyaretçi
  Arkadaslar tamam içki haramda bazı bilimsel gercekler var.Mesela rakı hiçbir besin degeri olmayan zararlı bir içki.Fakat bira ve sarap öyle degil yararlı yani besin degeri olan ickiler.Bize göre hepsi aynı tabi.Yazıdaki olumlu kısımları alın olumsuzları çöpe atın,canınızı sıkmayın,sağlığınızı bozmayın.

 5. Ziyaretçi
  Yahudi asıllı ABD li bir doktorun kitabı evirilip çevirilip sunulunca böyle oluyor.. Bira da tavsiye olur şarap da

 6. Ziyaretçi
  Turkiye musluman bir ulke degil once misafir uyeler bunlari kafalarindan cikarmali. Ancak icki konusunda hemfikir oldugumuzu kabul ediyorum. Ayrica vitamin hapi kesinlikle kullanmayi dusunmuyorum. Neyin ne icerdiginden nasil emin olacagiz. Burada kimyasal madde icermeyen seyler tuketmemiz soylenmis ama hangi hap tamamen dogaldir ki. Gercekten bazi sacma noktalar vardi. Ben 0 rh +'yim ve sut ve sut urunlerine cok duskunum. Sut yogurt peynir yumurtasiz yapamam mesela. Kirmizi et tuketmeyi hic sevmem, ancak beyaz et ve balik yiyebiliyorim. Ve bir genc kiz olarak yasitlarimdan cok dinc guclu kuvvetliyim, herhangi bir spor da yapmiyorum. Vucudum buna alismisken duzenimi bozmak ne kadar dogru olur.

 7. Ziyaretçi
  Allah haram şeylerde şifa tesiri yaratmamıştır.

 8. Ziyaretçi
  İçki içmeye bu kadar karşılar ama herhangi bir yarayı alkolle sildirirler. alkolün faydalarını tüm dünya bilmesine karşın bizim cahalet denizinde yüzen beyinler bunu anlamamakta ısrar ederler. gitme doktora o zaman narkoz veriyorlar uyuşturucu madde beyne zararlı ameliyat olma o zaman. bu ne be hangi gezegende yaşıyorsunuz arkadaş ya. zimbamwe'ye gidin orada içki ve alkol yasak rahat edersiniz.

 9. Ziyaretçi
  bu nasıl diyet ya yok bira yok şarap sizi yaratan Allah onu insanlara haram kıldı inanıyorsaniz amel etmek gerekir inanmıyorsanız cenabı ALLAHın azabı geniştir

 10. Ziyaretçi
  Bir kadeh bira veya sarapmis, bu kan grubunu once musluman kani olarak ayiralim. Fransiz veya ingiliz kanina gore bu, bunun daha insancil olani yokmu. Soylr muslumanlara uygun.

+ Yorum Gönder


0 rh kan grubuna göre beslenme,  0 rh pozitif kan grubu diyeti,  0 rh pozitif beslenme,  0 rh beslenme,  0 kan grubuna göre beslenme,  0 rh pozitif kan grubuna göre beslenme