+ Yorum Gönder
Diziler ve Dizi Tanıtımları Forumunda Aşk-ı Memnu 4. bölüm izle | Aşk-ı Memnu 4. bölüm özeti Konusunu Okuyorsunuz..
 1. DereeN
  Devamlı Üye

  Aşk-ı Memnu 4. bölüm izle | Aşk-ı Memnu 4. bölüm özeti
  Aşk-ı Memnu 4. bölüm özeti
  Merakla beklenen Aşk-ı Memnu dizisinde yılın düğünü yılın skandalına dönüyor

  Behlül, Bihter ile Firdevs’in çekişmesini fark ediyor!
  Bihter, Adnan ve ailesi hep birlikte çiftliğe gidiyor. Firdevs’te bu gezintiye bir manevra ile kendini davet ettiriyor. Ve Behlül, Firdevs ile kızı Bihter arasındaki çekişmenin farkına varıyor.
  Nihal, babasının yalnız olduğunu düşünerek sürpriz yapmak için eve geldiğinde, Adnan Bey’i Bihter’le baş başa görünce, babasının kendisine yalan söylediğini düşünerek yıkılır.
  Adnan, Nihal’in tekrar güvenini kazanmak için güzel bir sürpriz hazırlar. Nihal, babasının büyük jesti karşısında mahcup olur ve babasını mutlu etmek için Bihter'e daha yakın olmaya karar verir.
  Aile, çiftlikte kalan Bülent’i almaya hep birlikte gitmeye karar verir. Bihter de ilk kez Adnan Bey’in ablası Arsen ile tanışacaktır. Firdevs de bir manevrayla kendini davet ettirir. Çiftlikte yaşananlar, Adnan'ın sevincine gölge düşürür.
  Firdevs Hanım, Bihter için bu evliliğin kolay olmayacağını görerek içten içe sevinmektedir. Bihter, annesini haklı çıkarmamak için evlilik tarihini daha da öne alır. Behlül, Firdevs Hanım ile Bihter arasındaki çekişmenin farkına varır.
  İstanbul sosyetesi yılın düğünü sayılacak bu önemli olayı sabırsızlıkla beklemektedir. Nihal de Bülent de babalarının düğünü için heyecanlıdır. Firdevs Hanım için bu düğün yine bir gövde gösterisi olacaktır. Ama Adnan ve Bihter her türlü gösterişten uzak, sade ve şık bir düğünde ısrarlıdır. Düğün günü, yılın düğünü, yılın skandalına dönüşür.
 2. Nesrin
  Devamlı Üye

  Aşkı memnu yayınlandığı ilk bölümden beri fenomen bir hale gelen dizidir. bu dizinin 4. bölümünde behlül firdevs ile bihter arasındaki çekişmeyi fark ediyor ve bihter adana ve ailesi çiftliğe gidiyorlar bunu üzerine firdevs kendisini de davet ettiriyor. nihal babasının evde yalnız olduğunu sanarak eve gelir ve babası ile bihteri birlikte görür. bunu üzerine adnan kendini affettirebilmek için ona çok güzel bir jest hazırlar.
+ Yorum Gönder