+ Yorum Gönder
Diziler ve Dizi Tanıtımları Forumunda Avrupa Yakası 185.Bölüm Özeti Konusunu Okuyorsunuz..
 1. HARBİKIZ
  Moderator

  Avrupa Yakası 185.Bölüm Özeti
  Merakla beklenen Avrupa Yakası 185.Bölüm Özeti

  Yeni Bölüm 29 Nisan Çarşamba 20:00'de
  Makbule ve Burhan'ın arasına hafif bir soğukluk girince, Burhan ağır bir bunalım yaşamaya başlar.
  Aşk acısı çekmekte ve ne yapacağını bilmemektedir. Öte yandan Makbule'nin bulduğu yeni arkadaş grubu ve hobi, onu fazlasıyla meşgul eder. Ta ki Tevfik Bey el koyana kadar.
  Volkan onun kaybolmuş oğlu olduğuna inanan zengin bir adamla karşılaşır ve etrafındakilerin ricasıyla merhamet sebebiyle durumu idare eder. Yüklü bir mirasın sözkonusu olduğu ortaya çıkınca, adamın kayıp zannedilen oğlu, Kıbrıs'tan aniden çıkagelir! Volkan'la ilgili niyetleri ise pek iyi değildir!
  Karadeniz'de yapılan otoyolun birkaç metresi Dursun'a ait bir tarladan geçmektedir. Karayolları yetkilileri para verip tarlayı satın almaya geldiklerinde Dursun kesin bir dille reddeder. Onun isteği viyadüğe kendi adının verilmesidir!
  Şahika ve Fatoş, Bülent'in körüklemesiyle, müthiş bir "trendleri önden öğrenip uygulama" yarışına girerler. Yeni açılan bir restoran, yeni moda bir kıyafet, yeni çıkmış bir kitap, ikili arasında paylaşılamaz. Acaba kim kazanacaktır? 2. Nesrin
  Devamlı Üye

  Avrupa yakası yıllarca oynandı ve yıllarca da fenomen halinde kaldı. avrupa yakasının 185. bölümünde en büyük gelişme burhan ile makbulenin arasının açılması ve bunu üzerine burhanın aşk acısı çekmesidir. bu bölümde beklentilerin üstünde komik olacak gibi görünüyor.
+ Yorum Gönder