+ Yorum Gönder
Diziler ve Dizi Tanıtımları Forumunda Sultan Dizisi Tarık Kimdir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Sultan Dizisi Tarık Kimdir
  Sultan Dizisi Tarık Kimdir ?

  burak-deniz.jpg


  Burak Deniz 20 Ekim 1989 yılında doğmuştur. Sultan dizisinde Şeyhmus’un çocukken bırakıp gittiği kardeşi Tarık karakterini canlandırmıştır.. Oyunculukhayatına Kolej Günlüğü adlı diziyle başladı.Burak Denizgençoyuncularımızdan birisidir.
  Ancak Burak Deniz sergilediği başarılı oyunculuk sayesinde iddialı yapımlarda yer almakta ve üzerine aldığı her rolün hakkını vermeye gayret göstermektedir. Henüz 24 yaşında olan oyuncu TV dizilerinin aranılan yüzü olma yolunda ilerlemektedir. 2011 yılında TV kanallarında gösterilen Kolej Günlüğü adlı dizide rol alan Burak Deniz sergilediği başarı ile dikkatleri üzerinde toplamış ve yapımcıların ilgisini çekmiştir.
  Yeni yayın döneminin başlaması ile birlikte gösterime giren dizilerden birisi olan Kaçak dizisinde rol alan Burak Deniz yine kendisinden beklenilen düzeyde oyunculuk sergilemekte ve üstlendiği rolün ete kemiğe bürünmesine neden olmakta ve umutları boşa çıkarmamaktadır. 2. Hakim
  Devamlı Üye

  Sultan dizisinde oynayan Tarık asıl adı Burak Deniz dir 20 ekim 1989 tarihin de doğmuştur başarılı bir oyuncu olup bu meslekte ün yapmış bir kişidir.
+ Yorum Gönder


sultan dizisi