+ Yorum Gönder
Diziler ve Dizi Tanıtımları Forumunda Huzur Sokağı Dizisi Konusu Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Huzur Sokağı Dizisi Konusu
  Huzur sokağı

  Huzur Sokağı Dizisi Oyuncuları.jpgHuzur Sokağı Dizisi3.jpgHuzur Sokağı Dizisi4.jpgKutsi.jpg

  Huzur Sokağı
  Büyük televizyon kanallarının dizi ve yapımlarında rastlanmayan bir uygulamayı, Atv gerçekleştirecek. Şule Yüksel Şenler'in, yıllardır çok satan "Huzur Sokağı" romanından uyarlanan dizi, tesettüre girmeye karar veren bir genç kızın hikâyesini ilk kez beyaz cama taşımasıyla göze çarpıyor.

  Şule Yüksel Şenler'in "Huzur Sokağı" adlı romanından Funda Çetin'in yazacağı ve Şenol Sönmez'in yöneteceği dizide zengin ve seküler bir ailenin kızıyken www.alasayvan.net/ ailesini karşısına alıp tesettüre girmeye ve dindar bir hayat yaşamaya karar veren Feyza karakterini canlandıracak.

  Feyza'nın gönlünü kaptırdığı ve kendisinin dini bir hayata yönelmesine vesile olan Bilal karakterini ise ünlü şarkıcı Kutsi canlandıracak. Dizide ayrıca www.alasayvan.net/ Güven Hokna, Sinem Öztürk, Gökhan Mete, Nilgün Kasapbaşoğlu, Yeşim Salkım, Suavi Eren, Hakan Eratik, Toygun Ateş ve Fatma Karanfil de rol alacak.

  SİNEMA FİLMİNDE TÜRKAN ŞORAY OYNAMIŞTI

  Şenler'in romanı daha önce milli sinema akımının kurucularından olan merhum yönetmen Yücel Çakmaklı tarafından 1970 yılında "Birleşen Yollar" adıyla sinemaya uyarlanmıştı. Filmde Feyza'yı, Türk sinemasının sultanı Türkan Şoray, Bilal'i ise usta oyuncu İzzet Günay canlandırmıştı. "Huzur Sokağı" ilk kez 1969 yılında Bugün gazetesinde tefrika halinde yayınlanmıştı. 2. Gamze
  Devamlı Üye

  Huzur Sokağı Şule Yüksel Şenlerin kitabından uyarlanmıştır. Kitapta yazılanlarla dizide uyarlanan bazı yerler uyuşmuyordu.Ama gene de izlendi baya
+ Yorum Gönder


huzur sokağı oyuncuları,  huzur sokagi oyunculari,  huzur sokagi