+ Yorum Gönder
Diziler ve Dizi Tanıtımları Forumunda Lale Devri 84. Bölümde Neler Oldu Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Lale Devri 84. Bölümde Neler Oldu
  Merakla beklenen Lale Devri dizisinin 84. bölümünde neler yaşandı ?
  Yeşim’i ikna edebileceğini düşünen Toprak, onun istediği yere gitmeye karar verir. Ancak Yeşim’in niyetini anladıkça, korkmaya başlayacaktır. Yeşim’in şakası yoktur! Çınar, Zümrüt ve Kerem; Yeşim ve Toprak'ı bulurlar! Ancak Yeşim tetiği çekmek üzeredir! Polis de Yeşim’i ikna etmeye çalışır. Ancak silah patlar! Toprak ve Zümrüt hastaneye giderken, Ahmet Çınar'a ulaşır. O da hastaneye doğru yola çıkar.


  lale-devri.jpg


  Polis Yeşim’i amansız bir takibe alır. Çatışmada yaralanan Yeşim’in etrafındaki çember daralmaktadır. Yardıma ihtiyacı olan Yeşim, Sıtkı'nın kapısını çalacaktır! Yeşim gizlice hastaneye gitmeyi başarır. Ancak Kerem’den duyacağı sözler onu umutsuzluğa sürükleyecektir. Kerem polis çağırır, ancak Yeşim son anda kaçar! Her şeyini kaybeden Yeşim, bir uçurumun kenarında hayatını gözden geçirirken Çınar Yeşim’i bulur. Yeşim hayatını adadığı adamla göz gözedir artık. Hayatla ölüm arasında karar vermenin zamanı gelmiştir. Ve Yeşim kararını verir. 2. Nesrin
  Devamlı Üye

  Lale devri 84. bölümde yeşim toprağı kaçırı ve onu tyehdit eder. bunu üzerine zümrüt ve çınar onları bulur ancak silah patlar. yeşim polislerden kaçarken yaralanır ve sonunda yeşim sıtkının evine gider ve tedavi görür . ancak ahmet polislere haber verir bunu üzerine yeşim bir uçurumun başına gider ve çınarda onu bulur bakalım 85. bölümde yeşim atlayacak mı atlamayacak mı.
+ Yorum Gönder